مازیار ناظمی: مربیگری زیدان در تیم ملی تخیل نبود

به گزارش مجله کامپیوتر، مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی در مراسم اهدای مدال و لوازم ورزشی قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشورمان به موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک بیان نمود: امروز در سالگرد موزه هستیم و خوشحالم غرفه ای هست که افتخارات 70 ساله این رشته به نمایش گذاشته شود. فدراسیون ما دو پیست دارد که با کمک شرکت توسعه، گسترش و بهبود ان را شروع کردیم. در 10 استان ایران که مجموعه المپیک دارند هم جا هایی برای پیست اختصاص دادیم.

مازیار ناظمی: مربیگری زیدان در تیم ملی تخیل نبود

مدیر پیشین روابط عمومی وزارت ورزش در مورد معرفی گزینه های نامدار مثل مورینیو و زیدان برای هدایت تیم ملی فوتبال بعد از کی روش، گفت: در مورد کی روش باید بگویم مجموعه کشور و خودش بعد از 8 سال ادامه حضورش به این نتیجه رسیدند با توجه به توقعات فی ما بین امکان همکاری وجود ندارد. هر چه بود با هماهنگی فدراسیون بوده و اسامی مطرح شده تخیل نبود. کی روش بزرگ بود و کنار ایران بزرگتر شد. اسامی بزرگی در مذاکرات مطرح شد. اما تحریم ها فرصت ها را از بین برد. کی روش در این سال ها کمک کرد. فوتبال ایران پویا و زنده است و روز های کرونایی تمام شود ششمین حضورمان را در جام جهانی جشن می گیریم.

مدیر سابق روابط عمومی وزارت ورزش در مورد ادعای اخیر کی روش در باره وزیر ورزش یادآور شد: فدراسیون فوتبال مسئولیت فنی داشته و نقش وزارت مشورتی است. وقتی او قبل از بازی عمان علیه مقامات کشور و خارج از حوزه فنی خود حرف زد، خیلی ها همان شب به وزیر گفتند او را برکنار کند و حشمت مهاجرانی بیاید، ولی سلطانی فر با درایت عمل کرد. از کی روش انتظار داریم دیگر این بحث ها تمام شود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 28 مهر 1400 بروزرسانی: 28 مهر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 32332

به "مازیار ناظمی: مربیگری زیدان در تیم ملی تخیل نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازیار ناظمی: مربیگری زیدان در تیم ملی تخیل نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید