مرتضی فنونی زاده: یک نفر از پیشکسوتان تحصیل نموده، جانشین گرشاسبی گردد، تساوی سپاهان و پرسپولیس عادلانه بود

مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت تیم پرسپولیس، نتیجه رقم خورده در دیدار تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس را عادلانه خواند.

مرتضی فنونی زاده: یک نفر از پیشکسوتان تحصیل نموده، جانشین گرشاسبی گردد، تساوی سپاهان و پرسپولیس عادلانه بود

مرتضی فنونی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، درباره تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل سپاهان در بازی عقب افتاده هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: پرسپولیس در آن شرایط میزبانی سپاهان، خیلی خوب بازی کرد. بازی می توانست به سود پرسپولیس به انتها برسد، اما تساوی عادلانه بود.

وی در مورد اعتراض سپاهانی ها به پنالتی گرفته شده برای پرسپولیس توضیح داد: درست می گویند، چون قبل از خوردن توپ به دست بازیکن سپاهان، گادوین منشا روی خالد شفیعی مرتکب خطا شد و تصاویر تلویزیونی آن را به خوبی نشان داد، اما یک بار هم داوری به سود پرسپولیس باشد، چه اشکالی دارد؟

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره مطرح شدن نام هایی همچون نبی، عرب و ... برای جانشینی حمیدرضا گرشاسبی گفت: مدیریت گرشاسبی در یک سال و نیم اخیر، بدون تنش بوده اما او به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشسته ها باید جایش را به فردی دیگر بدهد. بسیاری از طلبکاران از جمله خودم، با بخشیدن بخشی از طلب، تسویه کردیم، اما زمان علی اکبر طاهری، بدهی های انباشته شد. در مجموع، مدیریت گرشاسبی خوب بود. نبی فردی تحصیل نموده و دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال بوده اما ایرج عرب را نمی شناسم.

فنونی زاده ادامه داد: باشگاه پیشکسوتان تحصیل نموده زیادی دارد و نیازی نیست یک نفر از کارکنان باشگاه جانشین گرشاسبی گردد. از مسعود سلطانی فر می خواهیم یک نفر از پیشکسوتان پرسپولیس که تحصیل نموده است را به عنوان مدیر پرسپولیس انتخاب کند. در این بین البته علی پروین هم می تواند گزینه خوبی باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 3026

به "مرتضی فنونی زاده: یک نفر از پیشکسوتان تحصیل نموده، جانشین گرشاسبی گردد، تساوی سپاهان و پرسپولیس عادلانه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرتضی فنونی زاده: یک نفر از پیشکسوتان تحصیل نموده، جانشین گرشاسبی گردد، تساوی سپاهان و پرسپولیس عادلانه بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید