نمونه برداری از رنگ های واقعی توسط قلم اپل

به گزارش مجله کامپیوتر، اپل به دنبال فراوری قلم جدیدی است که با استفاده از حسگرهای پیشرفته خود می تواند از رنگ های دنیای واقعی نمونه برداری نموده و آنها را بازفراوری و کپی کند.

نمونه برداری از رنگ های واقعی توسط قلم اپل

به گزارش خبرگزاری مالی ایرانبه نقل از مک رومورز، قلم جدید اپل می تواند از روی آثار هنری دیجیتال، نقاشی ها و غیره نمونه برداری کند و همان نمونه رنگ ها را در اختیار کاربران علاقمند قرار دهد.

بر اساس اختراع ثبت شده توسط اپل در اداره ثبت اختراعات دولت آمریکا، حسگر قلم مذکور دارای چندین کاوشگر رنگ است که به وسیله آنالیز نور منعکس شده از رنگ های مختلف می تواند ماهیت آن رنگ را به طور دقیق و کامل درک کند.

قلم یادشده تا بدان حد پیشرفته است که با قرار دادن آن بر روی یک گل، رنگ گلبرگ آن را درک خواهد نمود و رنگ یادشده را در اختیار کاربر قرار می دهد. این قلم با گیاهان مختلف سازگاری خواهد داشت.

حساسیت قلم مذکور برای شناسایی رنگ ها قابل دستکاری و تنظیم است و از آن می توان برای ورود مستقیم اطلاعات رنگ ها به نمایشگرها نیز بهره گرفت. همچنین این قلم می تواند طیفی از یک رنگ را با شدت و ضعف مختلف بسازد تا کاربران از آنها بهره بگیرند. هنوز معین نیست اپل قصد فراوری این قلم را به شکل عملیاتی دارد یا خیر.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 21 شهریور 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 36474

به "نمونه برداری از رنگ های واقعی توسط قلم اپل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمونه برداری از رنگ های واقعی توسط قلم اپل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید