پیشکسوتان استقلال رسمی شدند، مراقب باشند آمادگی پیش فصل دیر نشود

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، شب گذشته تعدادی از پیشکسوتان تیم فوتبال استقلال تهران به دعوت مدیرعامل پیشین این باشگاه در ضیافت افطار، گرد هم جمع شدند.

پیشکسوتان استقلال رسمی شدند، مراقب باشند آمادگی پیش فصل دیر نشود

کاظم اولیایی در تبادل نظر با خبرنگاران در این خصوص گفت: با تلاشی که حدوداً یک سال به طول انجامید، پیروز شدیم شرکت پیشکسوتان استقلال ایرانیان را برای چند هدف بزرگ به صورت رسمی به ثبت رسانده و حالا این شرکت دارای شناسه رسمی هست و اعضای هیات مدیره آن تعیین می باشند.

وی افزود: شب گذشته در واقع مجمع این شرکت را تشکیل دادیم و حاضرین در جلسه، اعضای مجمع شرکت مزبور بودند.

رییس هیات مدیره پیشکسوتان استقلال ایرانیان در ادامه بیان داشت: یکی از اهداف این شرکت تشکیل تعاونی سهامی عام استقلال ایرانیان است که در این تعاونی هر هواداری می تواند عضو گردد. همچنین تشکیل تیم رسمی تیم فوتبال پیشکسوتان استقلال نیز از اهداف این شرکت می باشد.

اولیایی ادامه داد: در تاسیس این شرکت باشگاه استقلال، وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی همکاری های لازم را داشتند. خوشبختانه در همه جلسات ما نیز یک یا چند نفر از اعضای هیات مدیره و یا مدیران کنونی باشگاه حضور دارند. در همین جلسه شب گذشته میرشاد ماجدی عضو هیات مدیره، علی جباری مسئول کمیته پیشکسوتان و پرویز مظلومی عضو کمیته فنی باشگاه حضور داشتند. همچنین آقایان دکتر مهدی لواسانی و عباس مژدهی پیشکسوتان استقلال که خارج از کشور سکونت دارند، میهمان این ضیافت بودند.

وی در ادامه گفت: آقایان علی جباری، جهانگیر کوثری، نصرالله عبدالهی، پرویز مظلومی، علی سامره و علی نظری جویباری اعضای هیات مدیره هستند و جهانگیر کوثری نیز مدیرعامل است.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مورد شرایط کنونی این تیم و محتمل شدن انتخاب یک مربی ایتالیایی برای آن بیان داشت: از آنجایی که در حال حاضر نه شرایط پذیرای استفاده از مربیان ایرانی در استقلال هست و نه شرایط اقتصادی باشگاه اجازه استخدام مربیان درجه یک جهان را می دهد، به نظرم مدیریت باشگاه چاره ای جز اینکه سراغ مربیانی در حد استراماچونی برود نداشت. در شرایط کنونی، این عملی ترین تصمیمی بود که می شد گرفت.

وی در ادمه بیان داشت: خیلی ها معتقدند که مثل سالهای پیش برای استقلال زمان از دست می رود و دارد دیر می گردد. به نظر من هنوز دیر نشده اما باید باشگاه مراقب باشد تا سرعت آماده سازی تیم برای پیش فصل کم نگردد تا تاخیری در این روند پیش نیاید.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 8253

به "پیشکسوتان استقلال رسمی شدند، مراقب باشند آمادگی پیش فصل دیر نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشکسوتان استقلال رسمی شدند، مراقب باشند آمادگی پیش فصل دیر نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید