چوک: ممکن است برانکو در آینده سرمربی تیم ملی ایران گردد، پرسپولیس، رئال مادرید آسیاست

به گزارش مجله کامپیوتر، دستیار پیشین برانکو ایوانکوویچ از احتمال سرمربیگری او در تیم ملی ایران در آینده اطلاع داد.

چوک: ممکن است برانکو در آینده سرمربی تیم ملی ایران گردد، پرسپولیس، رئال مادرید آسیاست

به گزارش خبرنگاران، سرتن چوک در گفت وگو با روزنامه وچرنجی لیست چاپ زاگرب کرواسی با اشاره به صعود تیم فوتبال پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا با سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ گفت: شما نمی توانید درک کنید که برانکو در ایران تا چه حد ستاره است. فوتبال محبوب ترین ورزش ایرانیان است. فوتبالیست ها ستاره هستند و پرسپولیس هم رئال مادرید آسیاست. برانکو محبوب ترین فرد در فوتبال ایران است.

وی یادآور شد: یک بار ما ساعت سه صبح در حال بازگشت به محل سکونت مان بودیم که یک خودرو آغاز به بوق زدن کرد و ایستاد. آنها دنده عقب دریافتد و ناگهان سه نفر از ماشین پیاده شدند. با خود گفتیم که چه اتفاقی دارد می افتد و می خواستیم به داخل آپارتمان مان بدویم اما برانکو می دانست موضوع از چه قرار است. آن سه نفر در حالی که فریاد می زند برانکو، برانکو به سمت ما آمدند و ساعت سه صبح با ما عکس دریافتد. سپس در حدود 30 نفر وسط خیابان آغاز به عکس دریافت با ما کردند. برای مثال وقتی ما به رستوران می رفتیم، سرآشپز رستوران با همسر و فرزندانش با ما عکس می دریافتد و بعد از عکس دریافت می توانستیم در آرامش غذای مان را بخوریم.

دستیار پیشین برانکو ایوانکوویچ توضیح داد: برانکو البته این چیزها را دوست دارد و از آن لذت می برد. من اما عصبی می شدم چون من چنین خصوصیات اخلاقی ندارم. برانکو بهترین لحظات خود را سپری می نماید. او شهروند افتخاری تهران است. وقتی کولیندا گرابار کیتاروویچ، رئیس جمهور کرواسی به ایران رفت، برانکو میهمان افتخاری رئیس جمهور ایران بود، نه رئیس جمهور ما. تمامی این چیزها زیباست و باید با آن زندگی کرد. به هر حال فشارهای کار هم هست اما برانکو به خوبی از عهده آنها برآمده است. این در شخصیت اوست. ممکن است در آینده او سرمربی تیم ملی ایران گردد و شایعات زیادی در این خصوص مطرح است.

چوک همچنین با اشاره به رویارویی پرسپولیس با کاشیما آنتلرز ژاپن در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: در سال های اخیر تیم های آسیای شرقی قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شده اند چون آنها پول بیشتر و بازیکنان خارجی بهتری دارند. تیم های آسیای شرقی اغلب بازیکنان جوان که قیمت بالایی دارند به خدمت می گیرند اما با توجه به شناختی که از برانکو دارم باید بگویم او خوشبین و پرانرژی است.

وی اعلام نمود: شاید باور نکنید اما افرادی که در باشگاه پرسپولیس هستند، فکر می نمایند که پیروزی در آسیا، امری عادی است. این مثل این می ماند که ما فکر کنیم رسیدن تیم های باشگاهی کرواسی به فینال لیگ قهرمانان اروپا عادی است چون تیم ملی کرواسی در بین قدرت های اصلی دنیا است. همانطور که شما می دانید ایران تحت تحریم های شدید آمریکا است و همین موضوع روی فوتبال تأثیر گذاشته است. فوتبال ورزشی برای خوشحال کردن مردم است.

سرتن چوک در بخش پایانی صحبت هایش اعلام نمود: بازیکنان پرسپولیس هنوز به دنبال یادگیری هستند و انگیزه بالایی دارند و برانکو هم ترکیب خوبی از بازیکنان جوان شکل داده است. آنها به طور سنتی به اعتبار بازیکنان احترام می گذارند و بازیکنان مانند یک خانواده هستند. برانکو هم از ایده های خود منحرف نشده و همین باعث شده تا پرسپولیس به نتایج مدنظرش برسد.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله سرگرمی: مجله سرگرمی و گردشگری

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 1981

به "چوک: ممکن است برانکو در آینده سرمربی تیم ملی ایران گردد، پرسپولیس، رئال مادرید آسیاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چوک: ممکن است برانکو در آینده سرمربی تیم ملی ایران گردد، پرسپولیس، رئال مادرید آسیاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید