چگونه در شرایط شیوع کرونا در خبرنگاران معامله کنیم؟

به گزارش مجله کامپیوتر، ضدعفونی هر کالایی را چه هنگام فروش و چه هنگام خرید جدی بگیرید

چگونه در شرایط شیوع کرونا در خبرنگاران معامله کنیم؟

همه چیز تغییر نموده. ویروس کرونا جدای از سلامتی، در حال تاثیر گذاشتن در سبک زندگی ماست. طبیعی است در چنین شرایطی مجله کامپیوتر و کاربران آن نیز دستخوش این تحولات شده باشند.

مجله کامپیوتر از ابتدای شیوع این بیماری سعی نموده تا حد امکان با ارائه راهکارهایی آسیب های بهداشتی و مالی آن را کاهش دهد. مثلا فروش انواع ماسک که به قیمت گزاف آگهی می شد یا انواع ژل و محلول های ضدعفونی را ممنوع نمود و تمام آگهی های مرتبط با آنها را از این سایت حذف کرد. علاوه بر این در حمایت از خانه نشینی و پرهیز از سفر، انتشار آگهی های اقامتگاه ها نیز در این سایت متوقف شد.

اما در شرایطی که هنوز باید در خانه بمانیم و بسیاری از کاربران مجله کامپیوتر به چشم منبع درآمدی به خرید و فروش روی آن احتیاجمند چه باید کرد؟ آیا می توان ضمناً عمل به توصیه های بهداشتی، کماکان روی مجله کامپیوتر کالاهای نو و دست دوم را داد و ستد کرد؟ پاسخ مثبت است.

این راهنما به شما آموزش می دهد چطور با کمترین تماس با خریداران یا فروشندگان به زندگی خود روی مجله کامپیوتر ادامه دهید.

1.توصیه های عمومی برای معامله در مجله کامپیوتر

  • کیفیت آگهی تان را ارتقا دهید

اگر فروشنده اید، تا جای ممکن اطلاعات دقیق تر و کامل تری درباره کالا وارد کنید و ایرادات آن را نیز به طور کامل ذکر کنید. از تصاویر واضح و دقیق بهره ببرید که ایرادات کالا در آنها معین باشد. با این کار خریداران واقعی تر را جذب می کنید و از دیدار های بی فایده و بی نتیجه که سلامتی شما و اطرافیانتان را به خطر می اندازند، پرهیز می کنید.

  • با مشتریان بیشتر همکاری کنید

با مشتریان بیشتر همکاری کنید. چت مجله کامپیوتر می تواند یاری شایانی به شما بکند تا همه اطلاعات مورد احتیاج مشتری را در اختیارش بگذارید. در صورت احتیاج با آنها قرار دیدار ویدیویی ترتیب دهید تا بتوانند کالا را از این طریق ببینند و سوالاتشان را بپرسند.

  • کالای مورد معامله را ضدعفونی کنید

اگر فروشنده اید، حتما پیش از ارسال کالا، آن را ضدعفونی و بسته بندی کنید. اگر هم خریدارید حتما پس از تحویل، کالا را ضدعفونی نموده و دستان خود را بشویید.

  • از پیک موتوری بهره ببرید

برای حفظ فاصله فیزیکی و رعایت بهداشت می توانید فعلا به جای دیدار حضوری و پس از هماهنگی با خریدار از پیک موتوری بهره ببرید. اما نکات امنیتی را مثل همواره نباید فراموش کنید. از پیک موتوری بخواهید تنها پس از دریافت پول یا پس از اینکه خریدار کالا را رویت کرد و پول را به حساب شما واریز کرد، مرسوله را به خریدار تحویل دهد. اگر خریدارید، از واریز مبالغ تحت عنوان بیعانه و… اجتناب کنید. همچنین بدون مشاهده و آنالیز کالا، اقدام به پرداخت مبلغ آن نکنید.

  • در فضای امن قرار بگذارید

اگر ضروری است که حتما حضوری کالا را ببینید بهتر است در خانه نباشد. در فضایی باز و در طول روشنایی روز این قرار را بگذارید. اگر باز هم اجبار به حضور در منزل برای رویت کالاهایی مثل یخچال یا ماشین لباس شویی بود، نکات بخش املاک درباره شرایط ورود به منزل را در انتهای مقاله بخوانید.

2. توصیه هایی برای معامله خودرو

توصیه ما این است تا جایی که امکان دارد این اقدام را به تعویق بیندازید. اما اگر به هر دلیل اجباری در کار هست این توصیه را جدی بگیرید.

پیشنهاد ما استفاده از خدمات کارشناسی خودروی کارنامه است. فروشنده می تواند گزارش کارشناس کارنامه را ضمیمه آگهی خود روی مجله کامپیوتر کند و به این ترتیب احتیاج به بازدید فیزیکی را به حداقل برساند.

از سوی دیگر، کارنامه به نمایندگی از خریدار خودرو نیز بدون اینکه احتیاجی به حضور او باشد، خودروی مورد نظر را کارشناسی می نماید و گزارش آن را برای خریدار ارسال می نماید. خیال تان هم راحت باشد؛ کارشناسان کارنامه کاملا به ابزار ضدعفونی و وسایل بهداشتی مجهز هستند.

برای جزئیات بیشتر مقاله 6 توصیه برای خرید و فروش خودرو در زمان شیوع ویروس کرونا را مطالعه کنید.

3. توصیه هایی برای معامله ملک و مسکن

باید تا جایی که می توانید حضور در اماکن مختلف سطح شهر را کاهش دهید. دفاتر املاک در هر منطقه و محله ای می توانند از اماکن پرتردد محسوب شوند. بهتر است برای پیدا کردن ملک مورد نظر خود از وب سایت ها و اپلیکیشن های آنلاین بهره ببرید. مجله کامپیوتر به عنوان بزرگترین و جامع ترین سایت احتیاجمندی های کشور می تواند به شکلی کامل و جامع جوابگوی احتیاج شما باشد.

توصیه مجله کامپیوتر به مشاوران املاک نیز استفاده بیشتر از مجله کامپیوتر با درج آگهی های با کیفیت تر است. بیشتر مشاوران حرفه ای که از مجله کامپیوتر برای پیدا کردن مشتری استفاده می نمایند به این نکته واقف اند که استفاده از تصاویر با کیفیت و توضیحات دقیق چه تاثیری در جلب مشتری بیشتر دارد.

  • به هیچ عنوان بدون بازدید حضوری اقدام به پرداخت یا نوشتن قرارداد نکنید و از پرداخت بیعانه پرهیز کنید. اجازه ندهید شرایط خاص شیوع کرونا باعث سهل انگاری شما در رعایت مسایل امنیتی در معامله گردد.

.برای آگاهی بیشتر مقاله توصیه هایی برای خرید، فروش، رهن و اجاره املاک در روزهای شیوع کرونا را بخوانید

با رعایت بهداشت و نکات ایمنی می توان به آرامی جریان زندگی را از سر گرفت. قطعا سبک زندگی ما به قبل و بعد از ظهور کرونا تقسیم خواهد شد، پس بهتر است شرایط جدید را جدی بگیریم و به راه چاره های تازه فکر کنیم. مجله کامپیوتر همواره در کنار شماست.

این مقاله به روز می گردد…

منبع: دیوار
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 27134

به "چگونه در شرایط شیوع کرونا در خبرنگاران معامله کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه در شرایط شیوع کرونا در خبرنگاران معامله کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید