کنایه هومن حاجی عبداللهی به احسان علیخانی

به گزارش مجله یک کامپیوتر، هومن حاجی عبداللهی با بیان این که احسان علیخانی سال ها مردم را به گریه انداخت و در جوکر شرکت کنندگان در این مسابقه را، از دشواری های نخندیدن گفت.

کنایه هومن حاجی عبداللهی به احسان علیخانی

به گزارش خبرآنلاین، هومن حاج عبداللهی از جمله چهره های حاضر در برنامه جوکر که به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی از شبکه نمایش خانگی پخش می گردد می گوید احسان علیخانی سال ها ملت را به گریه انداخت، ولی با جوکر خنداندشان.

او با اشاره به این که این بار البته ما را به گریه انداخت، شرح داد: ما را می آورد آن جا و شش ساعت می انداخت گَلِ هم و اگر مردم این بازی را در خانه به عنوان بازی خانوادگی انجام دهند می بینند که در دو دقیقه اول خیلی ها حذف می شوند و نخندیدن خیلی سخت است. خیلی باید انرژی بگذارید که نخندید.

او در این گفت وگوی تصویری در شرح این که چه می نموده است که نخندد، ادامه داد: به بدبختی هایم فکر می کردم و نمی خندیدم.

هر کسی در زندگی اش مشکل و گرفتاری دارد. شاید مسائل زندگی شما از نگاه من آسان و سهل باشد و برعکس، مسائل زندگی من از دید شما نکته خاصی نداشته باشد.

جوکر نام یک رئالیتی شو در شبکه نمایش خانگی، به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی است که طی آن چندتن از چهره های معروف ورزشی، هنری و... باید یکدیگر را بخندانند و چالش اصلی این است که خود نباید به خنده بیفتند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 بهمن 1400 بروزرسانی: 28 بهمن 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 70701

به "کنایه هومن حاجی عبداللهی به احسان علیخانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه هومن حاجی عبداللهی به احسان علیخانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید