2 یا 3 بازیکن باکیفیت باید به پدیده اضافه گردد، نظر گل محمدی در مورد جذب منشا و حسینی

به گزارش مجله یک کامپیوتر، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: درصدد هستیم 2-3 بازیکن با کیفیت به تیم اضافه کنیم و فکر نمی کنم با جذب بازیکن متوسط کیفیت ما بهتر گردد.

2 یا 3 بازیکن باکیفیت باید به پدیده اضافه گردد، نظر گل محمدی در مورد جذب منشا و حسینی

به گزارش خبرنگاران از مشهدمقدس، یحیی گل محمدی ظهر امروز در نشست خبری باشگاه پدیده گفت: ما نیم فصل نخست ماجراجویانه ای داشتیم و روزهای پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشتیم و با موفقیت نسبی توانستیم نیم فصل اول را پشت سر بگذاریم و نایب قهرمان شدیم. از مسائل ما خبر دارید اما توانستیم با یاری مسئولان باشگاه، مسیری موفقیت آمیزی را طی کنیم.

وی همچنین اضافه نمود: باید تشکر کنم از همه کسانی که این اتفاق خوب را میسر کردند و فکر می کنم این اتفاق خوب و بزرگی برای مشهد و خراسان است و فکر می کنم خیلی از مسائل در نیم فصل دوم برطرف خواهد شد.

سرمربی تیم پدیده در زمینه مالکیت جدید باشگاه پدیده نیز اضافه نمود: بخش خصوصی نیازمند حمایت است و فکر نمی کنم تاکنون در بخش خصوصی تیم داری بحثی سودآور بوده باشد و نیازمند حمایت هستند و آقای حمیدوای چون عاشق فوتبال است وارد این بخش شده اند.

گل محمدی در زمینه اتفاقات پیش رو در نیم فصل گفت: ما اردوهایی در دبی یا ترکیه خواهیم داشت و بازیکنانی که بازی نکردند یا کم بازی کردند از تیم ما جدا خواهند شد و در پی آن هستیم تا چند بازیکن را برای تقویت تیم اضافه کنیم. امتیاز دریافت در نیم فصل دوم سخت تر خواهد بود و امیدواریم در نیم فصل دوم شرایط برای تمرین های ما بهتر و امکانات برای عملکرد ما بهتر گردد.

وی در مورد بازیکنان احتمالی ورودی پدیده مانند حسینی و منشا گفت: درصدد هستیم دو سه بازیکن با کیفیت به تیم اضافه کنیم و فکر نمی کنم با جذب بازیکن متوسط کیفیت ما بهتر گردد. اولویت با دریافت بازیکن از لیگ است اما شرایط سخت است چراکه خواستار پول های کلان هستند و ما نیز توانایی پرداخت آن را نداریم. لیستی به باشگاه ندادیم و اسامی مطرح شده تنها از طرف رسانه ها عنوان شده؛ فردا لیست بازیکنان مدنظر به باشگاه ارائه خواهد شد تا برای جذب آن ها کوشش گردد. هچنین جذب بازیکن خارجی با کیفیت از اولویت های باشگاه است.

ز

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 3592

به "2 یا 3 بازیکن باکیفیت باید به پدیده اضافه گردد، نظر گل محمدی در مورد جذب منشا و حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 یا 3 بازیکن باکیفیت باید به پدیده اضافه گردد، نظر گل محمدی در مورد جذب منشا و حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید