2100 کارت ملی هوشمند در میامی صادر شد

به گزارش مجله یک کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، اکبر بیک محمدی بعد از ظهر یکشنبه در نشست شورای ثبت وقایع حیاتی میامی به میزبانی فرمانداری شهرستان ضمن بیان اینکه دو هزار و 86 کارت ملی هوشمند طی امسال در میامی صادر شده است، اعلام کرد: از ابتدای طرح صدور کارت هوشمند ملی تا کنون 18 هزار و 227 فقره کارت در این شهرستان صادر شده است.

2100 کارت ملی هوشمند در میامی صادر شد

وی با بیان اینکه افرادی که تاکنون در میامی برای دریافت کارت ملی هوشمند خود اقدام نکرده اند می توانند به دفاتر پیشخوان دولت یا دفاتر پستی در روستاها مراجعه نمایند، اضافه کرد: از ابتدای سال 98 دیگر به کارت های ملی قدیمی خدمات ارائه نخواهد شد.

دبیر شورای ثبت وقایع حیاتی میامی ضمن تاکید بر اینکه برای تمام افراد بالای 15 سال کارت هوشمند صادرمی گردد، ابراز کرد: برای دریافت کارت هوشمند ملی همچنین می توان در سامانه www.ncr.ir ثبت نام کرد.

بیک محمدی با بیان اینکه از ابتدای طرح صدور شناسنامه و کارت ملی هوشمند همچنین 16 هزار و 628 شناسنامه جدید چاپی نیز در میامی صادر شده است، تاکید نمود: خوشبختانه در امسال رشد تعداد شناسنامه های جدید صادر شده در شهرستان با رشدی 100 درصدی روبرو بوده است.

وی بیان نمود: راه اندازی نمایندگی ثبت احوال در بخش کالپوش و همچنین راه اندازی دفاتر ازدواج در امسال توانسته تا حد زیادی مسائل مردم را در این بخش که فاصله دوری هم از شهر میامی دارد، رفع کند.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 5611

به "2100 کارت ملی هوشمند در میامی صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2100 کارت ملی هوشمند در میامی صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید