4 برنز دیگر در انتظار فرنگی کاران امید، کشتی ایران باز هم بدون فینالیست!

به گزارش مجله کامپیوتر، مهدی محسن نژاد در 60 و علی اکبر حیدری در 97 کیلوگرم با شکست در نیمه نهایی کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا از رسیدن به دیدار فینال بازماندند ضمن اینکه علی ارسلان در 72 و مهدی ابراهیمی در 82 کیلوگرم نیز راهی گروه بازنده ها شدند تا برای رسیدن به مدال برنز کوشش نمایند.

4 برنز دیگر در انتظار فرنگی کاران امید، کشتی ایران باز هم بدون فینالیست!

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابت های 5 وزن دوم کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی دنیا در بخارست رومانی، مهدی محسن نژاد در وزن 60 کیلوگرم در دیدار نیمه نهایی برابر فومیتا از ژاپن با نتیجه سنگین 7 بر صفر مغلوب شد و از رسیدن به فینال بازماند.محسن نژاد برای کسب مدال برنز دنیا فردا شب(چهارشنبه) به مصاف برنده مبارزه کشتی گیران آلمان و ارمنستان خواهد رفت.

محسن نژاد پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس در دور دوم برابر هلاری ماگیسالو از استونی 8 بر صفر پیروز شد. وی در دومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی نیز برابر رضوان آرنات از رومانی با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی رسید.

علی اکبر حیدری فرنگی کار وزن 97 کیلوگرم ایران نیز در دیدار نیمه نهایی برابر توئروئک از مجارستان با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد و او نیز از رسیدن به فینال بازماند تا تیم ایران در هیچ کدام از 10 وزن کشتی فرنگی، حتی یک فینالیست هم نداشته باشد.

حیدری پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس برابر مجیا کاستلو از هندوراس به سختی و با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. حیدری در دومین مبارزه نیز برابر یوتا نارا از ژاپن با نتیجه 5 بر 4 پیروز شد و به نیمه نهایی رسید.

شانس ارسلان و ابراهیمی برای رسیدن به مدال برنز

علی ارسلان در وزن 72 کیلوگرم نیز که در دور نخست برابر راماز زوئیدزه از گرجستان با نتیجه سنگین 12 بر 4 از گرجستان مغلوب شده بود، با توجه به راهیابی حریفش به دیدار نهایی به گروه بازنده ها رفت تا ظهر فردا(چهارشنبه) برای رسیدن به مدال برنز کوشش کند.

در وزن 82 کیلوگرم نیز مهدی ابراهیمی در مبارزه نخست خود برابر داوید لوسونزی از مجارستان با نتیجه 9 بر 4 به برتری رسید. وی در دومین مبارزه و در مرحله یک هشتم نهایی نیز برهان آکبوداک قهرمان امیدهای سال 2017 دنیا از ترکیه را 2 بر 2 شکست داد و به یک چهارم نهایی رسید. ابراهیمی برای رسیدن به نیمه نهایی به مصاف نیکو اوجوگ از رومانی رفت که با ضربه فنی مغلوب شد و با توجه به فینالیست شدن حریفش راهی گروه بازنده ها شد تا برای رسیدن به مدال برنز ظهر فردا(چهارشنبه) کشتی بگیرد.

اسدی تنها حذف شده 5 وزن دوم

اما در وزن 67 کیلوگرم حسین اسدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم برابر کوزوب از اوکراین با نتیجه 10 بر 2 مغلوب شد و با توجه به شکست سنگین 10 بر صفر این کشتی گیر اوکراینی در مبارزه دوم برابر حریف روس، اسدی از دور رقابت ها کنار رفت تا چهارمین حذف شده ایران در این رقابت ها باشد.

به گزارش خبرنگاران، در جریان رقابت های مقدماتی 5 وزن نخست نیز میثم دلخانی در وزن 63 و علی اکبر یوسفی در 130 کیلوگرم امشب(سه شنبه) برای کسب مدال برنز به مصاف رقبایشان می روند. رضاخدری در 55 ، چوبچیان در 77 و مهدی فلاح در 87 کیلوگرم نیز حذف شدند.

در حالی تیم ملی کشتی فرنگی امید ایران هیچ فینالیستی در 10 وزن این رقابت ها نداشت که تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان ایران نیز به تازگی در رقابت های دنیای بوداپست در 20 وزن هیچ فینالیستی نداشتند!

سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی زیر 23 سال ایران بر عهده جمشید خیرآبادی است.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله سرگرمی: مجله سرگرمی و گردشگری

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 2423

به "4 برنز دیگر در انتظار فرنگی کاران امید، کشتی ایران باز هم بدون فینالیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 برنز دیگر در انتظار فرنگی کاران امید، کشتی ایران باز هم بدون فینالیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید