5 ترکیب رنگ زیبا با سفید برای دکوراسیون

به گزارش مجله کامپیوتر، از خصوصیات رنگ سفید این است که باعث می گردد نور در فضا منعکس شده و محیط زندگی را روشن و دلبازتر کند.

5 ترکیب رنگ زیبا با سفید برای دکوراسیون

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

ترکیب رنگ ها با سفید

رنگ سفید برای دکوراسیون، رنگی خنثی، روشن و از محبوب ترین رنگ ها در طراحی داخلی است. این رنگ در همه منازل به چشم می خورد و معمولا غالب است. البته باید توجه کرد که استفاده بیش از حد از رنگ سفید در دکوراسیون داخلی و ترکیب آن با رنگ های بسیار روشن می تواند سبب بی روح شدن فضا گردد. به همین خاطر بهتر است در انتخاب خود دقت داشته باشید. رنگ های متنوعی را می توان در کنار سفید برای طراحی داخلی منزل به کار برد، اما بعضی از این رنگ ها جذاب ترند. در این نوشتار از خبرنگاران بهترین پالت های رنگی در ترکیب با سفید را معرفی خواهیم کرد.

سفید و کرمی

برای کسانی که دوست دارند فضایی سرشار از آرامش را در منزل خود تجربه نمایند، رنگ کرمی می تواند گزینه مناسبی در کنار سفید باشد. سفید، رنگی روشن است و استفاده از آن در مجاورت یک رنگ روشن دیگر مثل کرمی باعث می گردد فضایی پرنور و آرام بخش داشته باشید.

سفید و طلایی

اگر بپرسید چه رنگی برای ترکیب با رنگ های متالیک بهتر است، بدون شک خواهیم گفت سفید. رنگ های متالیک که طلایی، نقره ای و مسی هستند، درخششی دارند که در کنار سادگی رنگ سفید خیلی بیشتر به چشم می آید.

سفید و بنفش

بنفش را می توان از آن دسته رنگ ها دانست که هر کسی برای انتخاب آن شجاعت کافی ندارد. حتی کسانی که رنگ بنفش را دوست دارند هم در استفاده از این رنگ در طراحی داخلی منزل خود دچار تردید هستند. اما اگر این رنگ را دوست دارید، نگران نباشید، زیرا رنگ سفید چاره مشکل است. سفید در ترکیب با بنفش، فوق العاده خواهد بود و اگر کمی بیش تر به قضیه فکر کنید، متوجه خواهید شد که تقریبا تنها انتخاب معقولانه است.

سفید و آبی

آبی، خصوصا آبی آسمانی از رنگ های آرام بخش و دوست داشتنی است و بدون شک از زیباترین رنگ هایی است که در ترکیب با سفید به کار می رود. به کار بردن رنگ آبی روشن در کنار سفید می تواند این خصوصیت را بیشتر نمود دهد.

سفید و سبز

اگر رنگ سبز را در کنار رنگ سفید قرار دهید، می توانید طراوت و شادابی برگرفته شده از طبیعت را در کنار آرامش و روشنایی رنگ سفید داشته باشید که بی نظیر است. یک خانه که با رنگ های سفید و سبز دکوراسیون شده است، فضایی خواهد بود که خستگی ها و تنش های روزمره را از شما می گیرد و به جای آن، حس خوب سرزندگی و نشاط را هدیه می دهد.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات دکوراسیون مطلب رنگ بژ در طراحی داخلی را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 41465

به "5 ترکیب رنگ زیبا با سفید برای دکوراسیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 ترکیب رنگ زیبا با سفید برای دکوراسیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید