آخرین اخبار باشگاه استقلال؛ آبی ها در جده تست کرونا می دهند خبرنگاران

به گزارش مجله کامپیوتر، مدیرعامل باشگاه استقلال درباره آخرین شرایط نیکولای بودوروف و پرواز به عربستان برای شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی را ارائه کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال؛ آبی ها در جده تست کرونا می دهند خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، احمد مددی مدیرعامل استقلال، در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، با اعلام اینکه پفراینده بودورف برای همواره بسته شد، گفت: با کوشش های انجام شده، طلب بودورف مدافع بلغاری فصل گذشته استقلال تهیه و پرداخت شد و امروز وکیل او هم در ایمیلی به فیفا این موضوع را تایید کرد تا این پفراینده برای همواره بسته شود.

وی درباره فرایند اعزام مجموعه تیم استقلال به عربستان برای شرکت در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: روز دوشنبه کنفرانسی آنلاین از سوی AFC جهت هماهنگی های این بازی ها برگزار گردید که آقای قیم مدیر بین الملل باشگاه هم در این جلسه آنلاین شرکت داشت. در این جلسه سعودی ها قول داده اند که همکاری لازم را انجام دهند و معطلی در فرودگاه و صدور ویزا و ... وجود نداشته باشد.

مدیرعامل استقلال افزود: با هماهنگی های انجام شده، قرار است سعودی ها دو هتل را به ما پیشنهاد بدهند و ما از میان این دو هتل، محل اسکان خود را انتخاب کنیم. در صورتی که هتل پیشنهادیشان مناسب نباشد، ما می توانیم هتل دیگری را معرفی کنیم و در صورتی که هتل مذکور از سوی تیم دیگری رزرو نشده باشد، می توانیم به آن هتل برویم.

مددی در انتها گفت: در این جلسه مقرر شده تا حداکثر 72 ساعت قبل از اعزام، از تیم تست کرونا گرفته شود و در جده هم از تیم تست گرفته می شود. اگر کسی در جده تستش مثبت بود، راهی قرنطینه می شود و 3 روز بعد از رفتن علائمش، دوباره از او تست گرفته می شود و در صورت منفی بودن تست، به تیم برمی شود. تا به امروز برای 90 درصد مجموعه تیم استقلال ویزا صادر شده و برای باقی مانده اعضای تیم هم در حال پیگیری هستیم. هماهنگی های لازم با نهادهای مربوطه در داخل هم در حال اجرا است و همچنین درحال رایزنی با شرکت های هوایی جهت دریافت پرواز چارتر به عربستان هم هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 53700

به "آخرین اخبار باشگاه استقلال؛ آبی ها در جده تست کرونا می دهند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اخبار باشگاه استقلال؛ آبی ها در جده تست کرونا می دهند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید