ائتلاف النصر عراق، دولت عبدالمهدی را تهدید به استیضاح کرد

به گزارش مجله کامپیوتر، سخنگوی ائتلاف النصر عراق خاطرنشان کرد که در آینده نزدیک بعضی از وزرا و شاید خود دولت این کشور را استیضاح خواهد نمود.

ائتلاف النصر عراق، دولت عبدالمهدی را تهدید به استیضاح کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، ائتلاف النصر در مجلس عراق به رهبری حیدر العبادی، نخست وزیر سابق این کشور می گوید گام هایی برای استیضاح بعضی وزرا و حتی دولت فعلی خواهد برداشت.

آیات مظفر نوری، سخنگوی این ائتلاف پنجشنبه (31 مرداد) گفت که ائتلاف مذکور در صورت عدم اعتماد به کابینه هادی عبدالمهدی، نخست وزیر کنونی عراق، برای او گزینه جایگزین دارد.

به گزارش فرات نیوز خانم نوری می گوید مسئولت اخلاقی نمی گذارد که این ائتلاف چهار سال آینده نیز، شاهد زیان دیدن عراق و نابودی دستاوردهای گذشته گردد.

او گفت که در فصل آینده قانون گذاری مجلس عراق، ائتلاف النصر به رهبری العبادی گام های واضحی برای استیضاح وزیران و چه بسا همه اعضای دولت عبدالمهدی خواهد داشت.

سخنگوی ائتلاف النصر دولت عبدالمهدی را تهدید کرد که در صورت سلب رأی اعتماد به این دولت، برای جانشینی او، گزینه آماده دارد. او گفت که ما برای اداره و مدیریت کشور چشم انداز داریم. ما رهبر زبده و پیروز و حمایت مردمی داریم و این حق ائتلاف ها است که نامزد خود را معرفی نمایند.

اخیرا حیدر العبادی از عملکرد دولت فعلی عراق انتقاد نموده و بنا به گزارش های منتشر شده، او میخواهد دوباره به قدرت بازگردد (جزئیات بیشتر [یک، دو و سه].

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 12150

به "ائتلاف النصر عراق، دولت عبدالمهدی را تهدید به استیضاح کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ائتلاف النصر عراق، دولت عبدالمهدی را تهدید به استیضاح کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید