اخبار سیاسی

چین: به روابط قانونی مالی با ایران ادامه می دهیم

فارس نوشت: وزارت خارجه چین به تداوم روابط تجاری، مالی با ایران با وجود فشارهای آمریکا اشاره نمود.

27 تیر 1398

هشدار وزیر دفاع ترکیه به یونان و قبرس

وزیر دفاع ترکیه از قبرس و یونان خواسته اقدام های تحریک نماینده درباره وضعیت دریای اژه و مدیترانه را متوقف نمایند.

26 تیر 1398

صادقی در مصاحبه با خبرنگار حوزه بهداشت عنوان نمود؛ تهیه آئین نامه راه اندازی بیمارستان دندان پزشکی، تنها 57 خدمت دندان پزشکی با تعرفه دولتی ارائه می گردد

رئیس اداره دندان پزشکی وزارت بهداشت گفت: آئین نامه راه اندازی بیمارستان دندان پزشکی در مرحله کارشناسی واقع شده است.

19 تیر 1398

درگیری در حزب سوسیال دموکرات قرقیزستان در حال افزایش است

نقدها الماس بیک آتامبایف از سیاست های سورنبای جین بیک اوف از زمان تصدی ریاست جمهوری و عدم علاقه جین بیک به پذیرش انتقاد رئیس جمهور سابق و جاه طلبی های سیاسی وی ممکن است موجب ایجاد تحولات سیاسی جدید در قرقیزستان شود.

16 تیر 1398

انتخابات ریاست جمهوری اندونزی ، جوکو ویدودو پیشتاز شمارش اولیۀ آراء

نتایج اولیۀ انتخابات اندونزی، حاصل شمارش سریع آراء از پیروزی دوبارۀ جوکو ویدودو، رئیس جمهور کنونی این کشور حکایت دارد. به این ترتیب این تاجر پیشین صنعت مبلمان برای پنج سال دیگر نیز زمامداری بر این کشور واقع در جنوب شرق آسیا را برعهده خواهد داشت.

8 تیر 1398

تشکیل نهادی در خزانه داری آمریکا برای پیشبرد جنگ مالی با ایران

معاون امور تروریسم و اطلاعات مالی وزارت خزانه داری آمریکا از تشکیل واحدی موسوم به واحد ادغامی مسائل مالی ایران برای پیشبرد جنگ مالی با ایران اطلاع داد.

5 تیر 1398

دهمین دور مذاکرات تجاری چین و آمریکا در پکن برگزار گردید

دهمین دور مذاکرات تجاری چین و آمریکا امروز پنجشنبه با حضور نمایندگان دو کشور در پکن برگزار گردید.

1 تیر 1398

مجلس این هفته از شنبه تا سه شنبه جلسه علنی دارد

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که جلسات علنی مجلس در هفته جاری از روز شنبه تا سه شنبه برگزار می گردد.

31 خرداد 1398

چین نقش سازنده ای در حل مساله ونزوئلا ایفا نموده است

سخنگوی وزارت خارجه چین گفت: چین در سال های اخیر با حفظ ارتباط با طرف های مربوط درباره مساله ونزوئلا، نقش سازنده ای برای حل مساله این کشور ایفا نموده و موجب بازگشت مساله به راستا راهکار سیاسی شده است.

30 خرداد 1398

رهبر کره شمالی روز شنبه ویتنام را ترک می نماید

کیم جونگ اون رهبر کره شمالی که به منظور دیدار و گفت و گو با دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا به ویتنام سفر نموده بود قرار است فردا شنبه این کشور را ترک کند.

23 خرداد 1398

کاظمی: مردم ثابت کردند با وجود تمام مسائل به حمایت از انقلاب ادامه می دهند

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: مردم ما با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که با وجود تمام مسائل مالی و معیشتی و گرفتاری هایی که تحریم ایجاد نموده است دست از حمایت از انقلاب و اطاعت از دستورات رهبر معظم انقلاب برنمی دارند.

22 خرداد 1398

سوء مدیریت باعث بروز مسائل متعدد در شهرداری بروجرد شده است

به گزارش خبرنگاران، رحیم جافری در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل شهرداری بروجرد برگزار گردید، گفت: اصحاب رسانه زبان گویای هر جامعه هستند که اگر این زبان گویا در راستای بیان مسائل، کمبودها و کاستی ها و حتی نکات مثبت راهنمایی گردد می تواند تاثیر بسیار...

20 خرداد 1398

پکن: آمریکا در مسائل داخلی چین دخالت نکند

پکن- خبرنگاران- پکن با انتقاد از وزارت خارجه آمریکا که در گزارش سالانه یکجانبه حقوق بشر خود، چین را به خاطر نحوه برخورد با اویغورها و دیگر اقلیت های مسلمان مورد انتقاد شدید قرار داده بود از واشنگتن خواست در امور داخلی چین خالت نکند.

20 خرداد 1398

توسعه بازار شرکت های دانش بنیان در سال آینده

رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت ضمن تشریح وضعیت فراوری محصولات دانش بنیان فناوری سلامت، از هماهنگی هایی با سازمان هایی همچون سازمان غذا و دارو و اداره کل تجهیزات پزشکی در زمینه تسریع صدور مجوز برای شرکت های دانش بنیان اطلاع داد و گفت: بر اساس...

18 خرداد 1398

پمپئو به خبر خروجش از وزارت خارجه واکنش نشان داد

ایرنا نوشت: وزیر خارجه آمریکا پس از آنکه مطرح شده بود برای حضور در سنا از ایالت کانزاس، دولت ترامپ را ترک خواهد نمود، نوشت من به دیپلمات ارشد بودن عشق می ورزم.

17 خرداد 1398

6 نکته درباره رئیس جمهوری خودخوانده ونزوئلا

بامداد چهارشنبه هفته قبل، خوان گوایدو رئیس مجلس ونزوئلا خود را رئیس دولت موقت این کشور نامید و آمریکا هم از او حمایت کرد.

14 خرداد 1398

حاضریم به جای پول نقد برای پروژه های اسلامشهر اوراق قرضه بگیریم

به گزارش خبرنگاران، مسعود مرسلپور بعد از ظهر سه شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی اسلامشهر، که با حضور نعمت اله ترکی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برگزار گردید، طی سخنانی با بیان این که استان تهران جزو رده های آخری کشور از نظر تامین اعتبار...

1 خرداد 1398

خراسان جنوبی برای توسعه روابط تجاری با افغانستان آمادگی دارد

به گزارش خبرنگاران و به نقل زا روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی محمد صادق معتمدیان عصر شنبه در دیدار با خانم کامله صدیقی در محل وزارت صنعت و تجارت افغانستان، در خصوص همکاری های دوجانبه و تثبیت و گسترش مرزهای رسمی با این کشور گفت و گو کرد.

30 اردیبهشت 1398

سومین جشنواره رسانه های دیجیتال علوی تمدید شد

به گزارش خبرنگاران، به گفته دبیر سومین جشنواره رسانه های دیجیتال علوی خاطرنشان کرد مهلت ارسال و شرکت در سومین جشنواره رسانه های دیجیتال علوی تا پانزدهم بهمن ماه امسال تمدید شد.

29 اردیبهشت 1398

یک منبع سوئیسی: بوتفلیقه از بیماری تنفسی و عصبی رنج می برد

برخی منابع خبری امروز جزئیات جدیدی از وضعیت جسمانی عبدالعزیز بوتفلیقه رئیس جمهور الجزائر که نامزدی وی در انتخابات آتی این روزها جنجال آفرین شده، منتشر کردند.

24 اردیبهشت 1398
تعداد: (44)