اخبار سیاسی

کوشش برای مرجعیت پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در جهان، ایجاد شبکه علمی بین کشورهای اسلامی

سرپرست پایگاه استنادی علوم دنیا اسلام با اشاره به برگزاری اجلاس دبیران کل کمیسیون های ملی کشورهای اسلامی عضو آیسسکو در شیراز گفت: کوشش ما در ISC مرجعیت این پایگاه در بین کشورهای اسلامی و دنیاست و همچنین ایجاد یک شبکه علمی بین کشورهای اسلامی به منظور انسجام...

18 شهریور 1400

چگونه می توان فرهنگ را مدیریت کرد، اندر مظلومیت فرهنگ

به گزارش خبرنگاران، حسین علی رمضانی، مدرس دانشگاه و عضو شبکه پژوهشگران و محققان علوم انسانی در یادداشتی با عنوان اندکی تأمل! اندر مظلومیت فرهنگ به مهجوریت فرهنگ پرداخته است:

18 شهریور 1400

رویانیان: آقای احمد ی نژاد! دامنه تکذیب شما به وسعت کره زمین است، فقط دو نفر حرف های شما را تایید می نمایند

محمد رویانیان به تکذیب اظهاراتش از سوی رسانه رسمی رئیس دولت نهم و دهم واکنش نشان داد.

18 شهریور 1400

آشفتگی در طرح های آموزشی بر کیفیت کار تأثیر می گذارد

به گزارش خبرنگاران، نشست شورای آموزش و پرورش قروه شامگاه شنبه با محوریت آنالیز آسیب های اجتماعی در مدارس در حالی برگزار گردید که فرماندار قروه از سیاست های اجرایی وزارت آموزش و پرورش نسبت به این مسئله و در واقع نداشتن یک برنامه واحد انتقاد کرد.

18 شهریور 1400

برخورد با مفاسد اقتصادی استان بوشهر بدون مماشات صورت می گیرد

به گزارش خبرنگاران، علی جمادی عصر دوشنبه در آیین تکریم و معارفه رییس دادگستری تنگستان گفت: یکی از اولویت ها و برنامه های دادگستری استان بوشهر طرح پیشگیری از وقوع جرم است.

18 شهریور 1400

آخرین دستاوردهای پژوهشی دانشگاه پیغام نور اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه پیغام نور، محمد علی کریمی از چاپ 1439 مقاله در مجلات علمی و پژوهشی، 900 مقاله در مجلات اسکوپوس، 1526 مقاله در مجلات آی اس سی، 706مقاله در مجلات ISI و اختتام 416 طرح داخلی در دانشگاه اطلاع داد.

18 شهریور 1400

در مصاحبه با رئیس کمیسیون ویژه حمایت از فراوری مطرح شد؛ ضرایب حق بیمه قرارداد باید کاهش یابد!

یک نماینده مجلس گفت: در طرح اصلاح قانون، اگر اینگونه تعبیر گردد که امکان افزایش ضرایب حق بیمه قرارداد وجود دارد، ما صد در صد با آن مخالف هستیم.

18 شهریور 1400

تونی بلر خواهان برگزاری همه پرسی دوم در انگلیس شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه سوئیسی تاگس آنسایگر، تونی بلر، نخست وزیر اسبق انگلیس در سخنانی توافق ترزا می، نخست وزیر فعلی انگلیس را با اتحادیه اروپا توافقی بسیار بد بیان کرد.

18 شهریور 1400

سوئد عضو ناتو نخواهد شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، استفان لوون نخست وزیر جدید سوئد روز دوشنبه خاطرنشان کرد که کشورش عضو سازمان ناتو نخواهد شد.

18 شهریور 1400

شورای نظارت بر خدمت رسانی به بیماران تشکیل می گردد

شورای نظارت بر خدمت رسانی به بیماران به دستور وزیر بهداشت تشکیل می گردد.

18 شهریور 1400

کمالی پور: جریان های سیاسی از هرگونه اقدام توأم با اختلاف افکنی پرهیز نمایند

یک عضو فراکسیون مستقلین مجلس با تاکید بر اینکه باید مسئولان، جریان های سیاسی و مردم در جهت وحدت حرکت نمایند، گفت: از آن جا که کشور از اختلاف و تشتت ضربه می خورد باید جریان های سیاسی از هرگونه اقدام توأم با اختلاف افکنی پرهیز نموده و در جهت توسعه کشور گام...

18 شهریور 1400

بهره برداری از 1600میلیارد تومان پروژه راه و شهرسازی در هرمزگان

به گزارش خبرنگاران، محمد اسلامی یکشنبه شب در مراسم افتتاح پروژه های زیربنایی هرمزگان که به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور به بهره برداری رسید، بیان داشت: در حوزه بنادر و دریانوردی ارزش ریالی این 22 پروژه که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی...

18 شهریور 1400

عسکر مامین نخست وزیر پیشنهادی نظربایف، زمین لرزه در مرز قزاقستان و ازبکستان

عسکر مامین نخست وزیر پیشنهادی نظربایف به مجلس، خودکشی رئیس نمایندگی کوکا کولا در ترکمنستان و آماده سازی حزب سوسیال دموکرات قرقیزستان برای انتخابات مجلسی، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می باشد.

18 شهریور 1400

ماکرون: اروپا هرگز تا این حد در معرض خطر قرار نگرفته است

رئیس جمهور فرانسه برنامه جامع مورد نظر خود را با توجه به نزدیک شدن به انتخابات پارلمانی اروپا و تحولات این قاره منتشر کرد.

18 شهریور 1400

حال خوش حیات وحش در قرق های اختصاصی، خطر انقراض گونه های بومزاد

به گزارش خبرنگاران، حمید ظهرابی صبح چهارشنبه در مراسم درختکاری در مصاحبه با خبرنگاران با تاکید بر مشارکت مردم در حفاظت و بهره برداری از تنوع زیستی را یک اصل مهم در همه جوامع برشمرد و گفت: این مسئله برای پایداری و موفقیت در حفاظت امری مهم است و با توجه...

18 شهریور 1400

آقای استاندار در مقابل مردم مسئولیم

به گزارش خبرنگاران، احمد مرادی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه هرمزگان گفت: تحقق درامدهای استانی و اشتغال در روستاها دو موضوع مهمی است که نقش مهمی در توسعه استان خواهد داشت.

18 شهریور 1400

دیدار رئیس موسسه تفکر استراتژیک با سفیر ایران در ترکیه

سفیر ایران در ترکیه در محل سفارت با محمت کافکاسیالی رئیس موسسه تفکر استراتژیک و مدیران این موسسه دیدار و گفت وگو کرد.

18 شهریور 1400

پاریس هم میزبان می است

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کاخ الیزه گفت که امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه، سه شنبه بعدازظهر در پاریس میزبان ترزا می نخست وزیر انگلیس خواهد بود تا با وی پیرامون برگزیت بحث و گفتگو داشته باشد.

18 شهریور 1400

تاریخچه پیدایش دوچرخه از دیروز تا امروز

تاریخچه دوچرخه عجیب تر از آن است که بشود با قاطعیت از آن گفت و یا نوشت، اما آنچه نزدیک به واقعیت است آن است که در اواسط قرن هجده میلادی وسیله ای شبیه به دوچرخه کنونی ظهور کرد.

18 شهریور 1400

رییس جمهور به کردستان سفر می نماید

استاندار کردستان ضمن اعلام خبر سفر رییس جمهور به کردستان، از اقشار مختلف مردم برای استقبال از وی دعوت کرد.

18 شهریور 1400
تعداد: (3341)