احداث یک بیمارستان جامع فوق تخصصی کلیه در منطقه دو

به گزارش مجله کامپیوتر، کمیسیون ماده پنج شهر تهران با احداث یک بیمارستان جامع فوق تخصصی کلیه در منطقه دو موافقت کرد.

احداث یک بیمارستان جامع فوق تخصصی کلیه در منطقه دو

به گزارش خبرنگاران، اشراقی درباره احداث این بیمارستان گفت: این مجتمع درمانی در عرصه ای به مساحت حدود 5800 متر مربع در شمال بزرگراه یادگار امام (ره) و در کوی فراز واقع شده که محدوده سایت در بخشی از عرصه 43 هکتاری اراضی تعاونی هفت گانه واقع شده است.

وی با بیان اینکه بیشتر مجموعه های مسکونی این عرصه شکل گرفته و با وجود اینکه سرانه خدمات آن مشخص شده است، اما در عمل سطوح خدماتی لازم را ندارد ، گفت: پس از توضیحات مشاور تهیه کننده طرح و آنالیز اعضاء و با توجه به موافقت اصولی معاونت درمان وزارت بهداشت با احداث بیمارستان جامع فوق تخصصی کلیه در 8 طبقه و با سطح اشغال حداکثر 40 درصد موافقت شد.

بنا براعلام روابـط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، وی اضافه کرد: هم چنین قرار شد خط آسمان و تراز ارتفاعی مجتمع درمانی رعایت و فضای سبز مناسب برای این مجموعه در نظر گرفته گردد.

رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده پنـج شهر تهران تأکید کرد: علاوه بر گذر 21 متری شمالی، دسترسی این مجموعه درمانی، طی تدابیری از جنوب ملک نیز فراهم خواهد شد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 16256

به "احداث یک بیمارستان جامع فوق تخصصی کلیه در منطقه دو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث یک بیمارستان جامع فوق تخصصی کلیه در منطقه دو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید