کیانوش رستمی: حمایت نشدم از رقابت های آسیایی انصراف دادم

به گزارش مجله کامپیوتر، قهرمان وزنه برداری المپیک بیان کرد، در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت نمی کند چون مسئولان به او قول حمایت دادند اما هیچ قدمی برای او برداشته نشده است!

کیانوش رستمی: حمایت نشدم از رقابت های آسیایی انصراف دادم

کیانوش رستمی که از حضور در رقابت های وزنه برداری قعهرمانی آسیا انصراف داده، دلیل این تصمیمش را بی توجهی به او می داند.

کیانوش رستمی درباره انصراف از حضور در مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا 2019 می گوید: به امید خدا برای مسابقات قهرمانی دنیا آماده می شوم. من دارم به طور جدی تمریناتم را انجام می دهم تا برای المپیک آماده شوم اما در این مدت به هیچ قدمی برایم برداشته نشده است! گفتن ندارد اما ماشین زیر پایم را فروختم برای اینکه به خودم برسم. م انتظار داشتم از طرف، وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون به من یاری اقتصادی گردد اما عزیزان فقط وعده هایی دادند که عملی نشد! زمانی که قرار شد کارم را آغاز کنم قول دادند اما هنوز چیزی دریافت نکردم تا با شرایط حرفه ای تر جلو بروم و با خیال راحت کار کنم. این مسئله آن قدر به من فشار وارد کرد که نتوانم به مسابقات قهرمانی آسیا بروم.

رستمی در پاسخ به این پرسش که شرایط بدنی و رکوردی او برای قهرمانی آسیا به چه صورت بود، تاکید دارد:شرایط بدنی ام خدا را شکر خیلی بهتراز قبل شده و رکوردهایم هم نسبت به قبل بالاتر آمده است و روز به روز دارم بهتر می شوم. تمام هدفم این است در مسابقات قهرمانی دنیا بتوانم به گونه ای ظاهر شوم که مردم انتظار دارند.

رستمی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه تصمیمش مبنی بر نرفتن به قهرمانی آسیا را به فدراسیون اطلاع داده است می گوید: بله. من مدتی پیش با فدراسیون صحبت کردم و گفتم در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت نمی کنم و عنوان کردند اشکالی ندارد و نفرات دیگری دارند که اعزام نمایند.

وزنه بردار دسته 96 کیلوگرم ایران در پاسخ به این پرسش آیا در جلسه ای که با رییس کمیته ملی المپیک و رییس فدراسیون داشت در خصوص اینکه به او یاری اقتصادی گردد صحبت شده بود، معتقد است:صحبت شد که کمیته ملی المپیک به یاری فدراسیون بیاید و در نهایت به من یاری گردد و قول هایی داده شد که با خیال راحت کارم را انجام دهم. اما الان با رییس فدراسیون صحبت می کنم می گوید شرایط خود فدراسیون هم خوب نیست. با رییس کمیته ملی المپیک هم صحبت نموده ام و قرار شد انجام گردد اما هنوز خبری نشده است. من هزینه تغذیه، ماساژور و کارهای پزشکی دارم که خودم دارم آنها را پرداخت می کنم اما حتی یک هزارتومانی هم دریافت ننموده ام. من با رییس کمیته ملی المپیک صحبت می کنم، خیلی محترمانه با من صحبت می نماید و پاسخ تلفن هایم را می دهد و از این بابت از او سپاسگزارم. چیزی که از آقای صالحی امیری دیدم این است که با عشق کار می نماید اما مسئله این است که من هنوز چیزی دریافت ننموده ام.

رستمی درپاسخ به این سوال که شاید حرف مسئولان این است که او باید در کنار سایر ملی پوشان تمریناتش را در اردوی تیم ملی ادامه بدهد تاکید دارد:مگر من در تهران تمرین نمی کردم آیا به من رسیدگی شد؟ من خیلی دوست دارم این اتفاق بیفتد و جلسه ای دیگر بگذاریم و در خصوص این مسائل صحبت کنیم. من می خواهم کارهایم در زمان بندی خودش انجام گردد نه اینکه الان چیزی می خواهم شش ماه دیگر جواب بگیرم. من مدال طلای المپیک می خواهم و مطمئن باشید زمانی که طلای المپیک را بخواهم هیچ کسی جلو دارم نیست.

رکوردار دسته 85 کیلوگرم بازی های المپیک 2016 ریو در انتها می گوید:چند سال است همه نوع فشار و سختی را تحمل نموده ام و در دسته 85 کیلوگرم بهترین بودم. الان هم به دسته 96 کیلوگرم آمده ام و قهرمان بزرگی به نام سهراب مرادی پیش رو دارم. کوشش مان این است که برادرانه و محبت آمیز تمرینات را انجام دهیم و بتوانیم بهترین مدال را بگیریم. شک نکنید من برای خودم بهترین عنوان را می خواهم و سالیان سال است دارم در این راه زجر می کشم و این توانایی را در خودم می بینم که چیزی را می خواهم به دست آورم، حتی اگر زیر زمین هم باشد آن را به دست می آورم.

5، 670

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 6242

به "کیانوش رستمی: حمایت نشدم از رقابت های آسیایی انصراف دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیانوش رستمی: حمایت نشدم از رقابت های آسیایی انصراف دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید