استارت آپ ویکند گردشگری با هدف حمایت از ایده های فناورانه و دانش بنیان در خراسان رضوی برگزار می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: رویداد علمی آموزشی استارت آپ ویکند گردشگری با هدف حمایت از ایده ها و طرح های خلاقانه، فناورانه و دانش بنیان در مشهد برگزار می گردد.

استارت آپ ویکند گردشگری با هدف حمایت از ایده های فناورانه و دانش بنیان در خراسان رضوی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ، یوسف بیدخوری سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل، امروز شنبه 20 مرداد 97 با بیان این مطلب اضافه نمود: امروزه تکنولوژی بخش جدانشدنی از زندگی بشری است و بسیاری از پیشرفتهای علمی به یاری فناوری اتفاق می افتد.

او ادامه داد: امروزه به منظور توسعه سریع در صنعت گردشگری و رونق بخشیدن به کسب و کارهای گردشگری باید از تکنولوژی بهره برد و ضرورت دارد تا برنامه ها و طرح های توسعه ای در حوزه گردشگری مبتنی بر علم و دانش و فناوری سیاستگذاری و اجرا گردد.

بیخوری گفت: در این راستا رویدادهای علمی آموزشی استارتاپی به منظور حمایت از ایده های علمی و فناورانه در دنیا بنیانگذاری و اجرا می گردد، معاونت گردشگری تصمیم گرفته تا اولین رویداد استارتاپ ویکند حوزه گردشگری را در سطح استان خراسان رضوی برگزار کند.

او توضیح داد: از کلیه دانشجویان، کارشناسان، ایده پردازان، پژوهشگران و علاقمندان حوزه گردشگری استان دعوت می گردد در این رو شرکت کنند تا با حمایت سایر دستگاه های اجرایی و نهادهای علمی مشارکت کننده در این رویداد بتوان حداکثر حمایت معنوی و مادی را از طرح ها و ایده های منتخب بعمل آوریم.

این رویداد 7 لغایت 9 شهریور امسال در سالن همایش موزه بزرگ خراسان واقع در کوهسنگی مشهد برگزار خواهد شد. علاقه مندان برای ثبت نام در رویداد یا کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی به آدرس www.razavichto.ir مراجعه کنند.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 12074

به "استارت آپ ویکند گردشگری با هدف حمایت از ایده های فناورانه و دانش بنیان در خراسان رضوی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارت آپ ویکند گردشگری با هدف حمایت از ایده های فناورانه و دانش بنیان در خراسان رضوی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید