امامی: حسین خانی سخت ترین حریف داخلی من است، مسئولان کاری که نکردند هیچ، بنرهای تبریک را هم جمع کردند!

به گزارش مجله کامپیوتر، مدعی وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد با انتقاد از عدم حمایت مسئولان شهریار از وی، تاکید کرد که آنها بعد از کسب سهمیه نه تنها تبریکی نگفته اند، بلکه اقدام به جمع آوری بنرهای تبریک هم کرده اند.

امامی: حسین خانی سخت ترین حریف داخلی من است، مسئولان کاری که نکردند هیچ، بنرهای تبریک را هم جمع کردند!

به گزارش خبرنگاران، یونس امامی دومین میهمان برنامه امروز دایره طلایی در خانه کشتی بود، درحالی که چندی پیش در آلماتی قزاقستان سهمیه وزن 74 کیلوگرم بازی های المپیک پیش رو را کسب کرد، گفت: کشتی های خوبی گرفتم و سهمیه را کسب کردم. شرایط بدنیم خوب بود و اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم و خوشبختانه سر موعد به اوج آمادگی رسیدم که سهمیه را برای کشورم بگیرم و امیدوارم این پیروزی ها در المپیک برای همه بچه ها اتفاق بیفتد.

مدعی وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد در خصوص کار سختی که کننده ایران در این وزن در توکیو دارد، اعلام نمود: ان شاءالله اگر مسافر المپیک شوم و از نظر روحی و روانی خوب باشم با توجه به این تمرینات خوبی که پشت سر می گذاریم و فشار سنگینی را که تحمل می کنیم در المپیک می توانم روی سکو بایستم و با مدال به کشور برگردم.

وی سخت ترین رقیب داخلی اش را مصطفی حسین خانی عنوان کرد و گفت: برای او احترام زیادی قائلم، از نظر سنی پیشکسوت من است. هر تصمیمی که کادر فنی بگیرد ما تابع آن هستیم.

این کشتی گیر 24 ساله در خصوص رقبای خارجی اش گفت: وزن 74 کیلو مدعیان خوبی دارد، من تمام تلاش خودم را می کنم که با همه حریفان، خوب کشتی بگیرم و شکست شان دهم. برای مدال دریافت هر کشتی گیری باید از سد خوب های وزنش بگذرد. کشتی گیران آمریکا و روسیه از بهترین های این وزن در المپیک هستند.

امامی ادامه داد: بچه ها خوب و باانگیزه تمرین می کنند و کادر فنی هم همه حریفان را آنالیز می کند. کشتی جوری نیست که بشود آن را پیش بینی کنی ولی من امیدوارم همه ملی پوشان ما روی سکوی المپیک باشند.

دارنده مدال برنز وزن 70 کیلوی جهان در پاسخ به این سوال که چقدر به حضور در مسابقات جهانی نروژ بعد از برگزاری المپیک فکر می کند، شرح داد: اگر ریکاوری خوبی انجام دهم، در فاصله دو ماه می توانم به جهانی هم بروم. دوست دارم مدال های بیشتری بگیرم و قطعا فکرم حضور در این رقابت هاست. باید دید چه کسی ملی پوش المپیک می شود و بعد از آن هم جهانی نروژ را در پیش داریم.

این کشتی گیر در سرانجام در خصوص اینکه آیا بعد از کسب سهمیه المپیک از سوی شهریاری ها از وی تجلیل به عمل آمده یا نه، تاکید کرد: تعدادی از رفقایم برایم مراسم دریافتد اما مسئولان حتی یک تماس هم ندریافتد. در این مدت فقط من گفته ام و آنها می شوند و از کنارش رد می شوند، هیچ گوش شنوایی نیست. بعد از گزینشی رفقایم چند بنر زدند، مسئولین کاری که نکردند هیچ، حتی بنرها را هم کندند.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت را به ما بسپارید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 56568

به "امامی: حسین خانی سخت ترین حریف داخلی من است، مسئولان کاری که نکردند هیچ، بنرهای تبریک را هم جمع کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی: حسین خانی سخت ترین حریف داخلی من است، مسئولان کاری که نکردند هیچ، بنرهای تبریک را هم جمع کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید