باشگاه استقلال خطاب به افشاریان: وقتی توان عذرخواهی ندارید، اطلاعات غلط ندهید

به گزارش مجله کامپیوتر، باشگاه استقلال در خصوص اظهار نظر سرپرست کمیته داوران توضیحاتی ارائه داد.

باشگاه استقلال خطاب به افشاریان: وقتی توان عذرخواهی ندارید، اطلاعات غلط ندهید

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از رسانه رسمی باشگاه استقلال، شب گذشته خداداد افشاریان سرپرست کمیته داوران درباره قضاوت مهدی سیدعلی در بازی استقلال و آلومینیوم مطالبی را نام کرد که ذکر این نکات ضروری به نظر می رسد:

1/ باشگاه استقلال درک می کند که خداداد افشاریان به واسطه سمتش، شاید نتواند علیه داوران موضع بگیرد و به همین دلیل انتظار می رود ایشان وقتی توان عذرخواهی ندارند، از ارائه اطلاعات نادرست هم خودداری کنند.

2/ آقای افشاریان بر اساس کدام فیلم می گویید توپ به پای قائدی برخورد کرده؟ در فیلمی که دوربین پشت دروازه ضبط کرده، مشخص است توپ به پای قائدی برخورد نکرده است.

3/ جالب است که آقای افشاریان بدانند کمک داور بازی وقتی توپ به مطهری رسید، پرچم را به نشانه آفساید بالا برد و برخلاف ایشان معتقد نبود که توپ به قائدی برخورد کرده است.

4/ مهدی سیدعلی بار ها و بار ها در این بازی سوت های اشتباهی زد که می توانست منجر به شکست استقلال شود. در یک صحنه او خطایی هند ناماعیلی چسبیده به محوطه جریمه را گرفت که می توانست منجر به باز شدن دروازه استقلال شود. این در حالی بود که چند ثانیه قبل خطای واضح بازیکن آلومینیوم بر روی رضاوند و ناماعیلی گرفته نشده بود و همین عدم اعلام خطا منجر به برخورد توپ با دست ناماعیلی شد.

5/ ای کاش آقای افشاریان به جای 20 بار دیدن صحنه گل سالم استقلال، یک بار بازی را در خلوت نگاه می کرد و می دید مهدی سیدعلی چندبار با سوت های اشتباهش مانع از بازی سازی استقلال شد و چندبار باعث ایجاد فرصت گلزنی برای آلومینیوم شد. آقای افشاریان به خوبی می دانند چندین اشتباه پیاپی و حتی به ظاهر بی اهمیت تا چه حد روی بازیکنان و کادرفنی یک تیم اثر گذار است و انتظار می رود وقتی تا این سطح اشتباهات داوری را می بینیم، اگر اشتباهات را قبول نمی کنیم، منکر آن ها هم نشویم.

6/ نیمکت تیم استقلال به واسطه تاکیدات چند باره آقای مجیدی، از آرام ترین نیمکت هاست و حتی در همین بازی با آلومینیوم هم ایشان بار ها از نیمکت نشینان و سکونشینان تیمش خواست به داور اعتراضی نکنند، ولی ظاهرا این نوع رفتار منجر به تضییع حق تیم استقلال شده و نمونه آن را در هفته های گذشته هم دیدیم.

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 59996

به "باشگاه استقلال خطاب به افشاریان: وقتی توان عذرخواهی ندارید، اطلاعات غلط ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال خطاب به افشاریان: وقتی توان عذرخواهی ندارید، اطلاعات غلط ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید