بهر ه مندی 513مرکز روستایی در کردستان از شبکه فیبر نوری

به گزارش مجله کامپیوتر، مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: 513 مرکز روستایی استان به فناوری فیبر نوری مجهز و از خدمات و مزایای این شبکه بهره مند شده اند.

بهر ه مندی 513مرکز روستایی در کردستان از شبکه فیبر نوری

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرنگاران از سنندج،آزاد حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان با بیان اینکه در ابتدای سال جاری اجرای 50 کیلومتر شبکه فیبر نوری در منطقه ها مختلف کردستان در دستور کار قرار گرفته است اظهار کرد: تا کنون 30 کیلومتر از این اندازه اجرا و به خاتمه رسیده و به جامانده آن هم در حال انجام است.

حکمت به برنامه ریزی برای تجهیز کردن دیگر نقاط استان بر اساس اولویت های موجود به فیبر نوری تا خاتمه سال جاری اشاره نمود و گفت: به محض اخذ قرارداد با پیمانکار مربوطه نسبت به اجرای پروژه های تدوین شده در این راستا اقدام خواهد شد.

او خاطر نشان کرد: در حال حاضر چهار هزار و 772 کیلومتر فیبر نوری در استان اجرا شده که چهارهزار و142 کیلومتر آن در نقاط روستایی و 630 کیلومتر دیگر آن در نقاط شهری به اجرا درآمده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان یادآور شد: افزایش رضایتمندی مشترکان، ارائه انواع سرویس ها در بستر Ip، بهبود کیفیت خدمات مخابراتی در حوزه تلفن ثابت، ارتقای امنیت اطلاعات، اجرای فیبراختصاصی برای مشتریان.G، توسعه زیر ساختِ سایت های تلفن همراه برای نصب و راه اندازی تجهیزات تکنولوژی های 3G,4G از جمله مزایای اجرای پروژه های فیبرنوری است.

حکمت بعلاوه اعلام کرد:اجرای پروژه های مختلف در حوزه شبکه فیبرنوری، توسعه چشمگیر زیر ساخت ها وبهبود کیفیت شبکه ارتباطی و جهت انتقال را در پی دارد که این مهم در راستای رعایت اصل مشتری مداری نقش بسزایی دارد.

او اضافه نمود: مخابرات منطقه کردستان آمادگی دارد در صورت اعلام احتیاج سازمان ها ویا شرکت های متقاضی، زیرساخت های ارتباطی بر بستر فیبرنوری در تمام نقاط داخل شهری استان را فراهم کند تا شاهد توسعه همه جانبه استان باشیم.

م

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 65522

به "بهر ه مندی 513مرکز روستایی در کردستان از شبکه فیبر نوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهر ه مندی 513مرکز روستایی در کردستان از شبکه فیبر نوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید