به جای علی دایی تبدیل به آندره سیلنزی شد

به گزارش مجله کامپیوتر، لویس گرابان و داریل مورفی گزینه های محبوب خط حمله ناتینگهام فارست هستند. لئو بوناتینی نیز وجود دارد و هلال سودانی نیز به ترکیب این تیم بازخواهد گشت. انصاری فرد در این میان کجا خواهد بود؟

به جای علی دایی تبدیل به آندره سیلنزی شد

طعنه سایت های انگلیسی به انصاری فرد

سایت SEATPITCH انگلیس نوشت کریم انصاری فرد از زمان انتخاب مارتین اونیل به سمت سرمربیگری تیم ناتینگهام فارست فقط 3 دقیقه بازی کرده است! او روز اول ماه نوامبر 2018 (10 آبان) قرارداد 18 ماهه ای با ناتینگهام فارست امضا کرد و لقب علی دایی جدید ایران را برای خود به ارمغان آورد. کریم انصاری فرد باید به عنوان یک وارث طبیعی برای گنج ملی ایران و مایه افتخار و غرور در نظر گرفته می شد. متاسفانه او نتوانست گام های بزرگی در ناتینگهام فارست بردارد و به جای تبدیل شدن به علی دایی جدید یک آندره سیلنزی دیگر شد. (مهاجم نامدار ایتالیایی که سال 1995 میلادی با کارنامه درخشانی از تورینو به ناتینگهام فارست پیوست اما در 12 بازی در طول فصل هیچ گلی به ثمر نرساند.)

در ادامه این گزارش آمده است: شاید این شرایط سختی باشد که انصاری فرد فقط 46 دقیقه در ترکیب تیم فارست بازی کرده است. او در دوره سرمربیگری مارتیل اونیل که جایگزین آیتور کارانکا شد فقط 3 دقیقه در میدان حضور داشته، یعنی 180 ثانیه! کارنامه باشگاهی انصاری فرد با به ثمر رساندن یک گل در هر 2 بازی نشان دهنده شایستگی های بیشتر او است. در جام جهانی و جام ملت های آسیا بازی کرده و در یونان با المپیاکوس به یک جام قهرمانی رسید اما تنها موفقیت انصاری فرد در انگلیس تاکنون فقط نشستن روی نیمکت بوده است.

سایت SEATPITCH انگلیس سپس می نویسد: اوانگلوس ماریناکیس، مالک همزمان دو باشگاه المپیاکوس یونان و ناتینگهام فارست نقش کلیدی در انتقال انصاری فرد به انگلیس داشت. المپیاکوس در آن زمان انصاری فرد را در فهرست مازاد خود قرار داده بود و او بدون هراس در هواپیما به مقصد فرودگاه میدلندس شرقی نشست. لویس گرابان و داریل مورفی گزینه های محبوب خط حمله ناتینگهام فارست هستند. لئو بوناتینی نیز وجود دارد و هلال سودانی نیز به ترکیب این تیم بازخواهد گشت. انصاری فرد در این میان کجا خواهد بود؟

سایت ناتینگهام پوست انگلیس هم نوشت وقتی کریم انصاری فرد 278 ساله با قراردادی 18 ماهه به ناتینگهام فارست آمد او را علی دایی جدید ایران نامیدند. ولی با گذشت نیم فصل از حضور کریم ولی او نتوانسته جایگاهی در ترکیب اصلی تیمش پیدا کند.نکته جالب از زمان آمدن اونیل به عنوان سرمربی به ناتینگهام فارست او تنها 120 ثانیه برای تیمش بازی کرده است. به نوعی می توان این خرید را مایه تاسف یا غیرضروری نامید.

3-300

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 5195

به "به جای علی دایی تبدیل به آندره سیلنزی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به جای علی دایی تبدیل به آندره سیلنزی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید