بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ 20 مهرماه برگزار می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری از 20 مهرماه جاری به صورت مجازی برگزار می گردد.

بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ 20 مهرماه برگزار می گردد

از آنجا که با پیشرفت تکنولوژی و توسعه کسب وکارهای آنلاین، بازاریابی دیجیتال در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته و از طرفی تداوم بحران کرونا، احتیاج کسب و کارها را به استفاده از ظرفیت فضای مجازی بیشتر نموده است، برگزاری بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ به صورت آنلاین می تواند اقدامی موثر برای حمایت از استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا باشد.

بر این اساس بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ با رویکرد حمایت از کسب و کارهای نوپا و استارت آپی و توسعه آموزش در فضای دیجیتال توسط 16 مدرس بازاریابی و فروش ایران برگزار می گردد.

این رویداد مجازی توسط یک مرکز نوآوری و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در قالب دوره آموزشی 100 ساعته اجرا می گردد و با توجه به بحران کرونا و مسائل مالی، 80 میلیون تومان یاری هزینه آموزشی در این رویداد برای حمایت از استارت آپ ها در نظر گرفته شده است تا علاقه مندان با هزینه کمتری در این بوتکمپ شرکت نمایند.

مهدی محمدی، دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این باره گفت: دولت برای حمایت از استارت آپ ها در شرایط کرونا طرح های متفاوتی را در نظر گرفته که حمایت از آموزش تخصصی آنلاین در شرایط کنونی در این میان حائز اهمیت است.

رحمتیان مسئول برگزاری بوتکمپ نیز مطرح نمود: این ظرفیت فراهم شده که رویداد بصورت آنلاین برگزار گردد تا استفاده از دوره های آموزشی با کمترین تجهیزات (مانند تلفن همراه هوشمند) برای تمام علاقه مندان از سراسر کشور مهیا گردد.

وی اضافه کرد: همچنین تمهیداتی در نظرگرفته شده تا پس از خاتمه این دوره دوماهه، امکان دسترسی به فایل ها و ویدئوهای آموزشی برای علاقه مندان میسر گردد.

مبانی بازاریابی و تدوین کمپین بازاریابی و تبلیغاتی، بازاریابی محتوایی ، بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی، طراحی وبسایت ، بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو SEO، تبلیغات آنلاین، مانیتورینگ و تحلیل، امنیت اطلاعات و بازاریابی حفظ و نگهداشت مشتری از مهمترین سرفصل های آموزشی در این دوره مجازی 100 ساعته خواهد بود.

با ارزیابی خروجی رویداد، طرح تشویقی برای تقدیر از سه رتبه برتر بوتکمپ در نظر گرفته شده است که بر این اساس برای نفرات اول تا سوم هدایای نقدی اختصاص می یابد.

بوتکمپ یک برنامه آموزشی و تمرینی بوده که به منظور ارتقای مهارت های تخصصی برگزار می گردد، بوتکمپ ها معمولا دوره های فشرده ای را در کمتر از دو ماه ویژه کسب وکارها ارائه می نمایند.

در این دوره های آموزشی ارتباط نزدیکی میان دانشجویان و مربی ها وجود داشته و نقطه قوت آن نسبت به سایر دوره ها، معرفی دانشجویان پس از خاتمه دوره به مراکز مختلف برای استخدام و کاریابی است.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 41511

به "بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ 20 مهرماه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ 20 مهرماه برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید