ترس مهران مدیری از سفر به استانبول ، تفریح جالب آقای بازیگر در کودکی

به گزارش مجله یک کامپیوتر، مهران مدیری شب گذشته در برنامه دورهمی با سینا مهراد بازیگر سریال پدر درباره تحصیل،ازدواج و تفریحات او در کودکی صحبت کرد.

ترس مهران مدیری از سفر به استانبول ، تفریح جالب آقای بازیگر در کودکی

به گزارش خبرنگاران از خبرنگاران، سینا مهراد بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته مهمان مهران مدیری در دورهمی بود.

در بخشی از برنامه مهراد درباره روز های کرونایی گفت: من هم کرونا گرفتم، هفته اول خیلی سخت گذشت تقریبا همه علائم را داشتم، اما در هفته دوم شرایط بهتر بود. من در خانه قرنطینه بودم و درد زیادی داشتم، حتی 6 کیلو وزن کم کردم.

بازیگر سریال پدر درباره انصراف از رشته معماری توضیح داد: حقیقت انصراف ندادم بلکه اخراج شدم. اشتباه کردم سمت معماری رفتم خیلی رشته شیک و درست و حسابی است اما من اهل کار های ظریف نیستم، وقتی می رفتم سر کلاس 40 تا دختر بودند و من یا یک پسر دیگر بودیم. من بیشتر اهل کار های یدی هستم و پشت میزنشین نیستم.

وی ادامه داد: سه سال معماری خواندم، در 6 ترم فقط 28 واحد پاس کردم. (خنده) خیلی منتظر بودم یک روز صبح که دانشگاه می روم مدیر گروه، نامه اخراجی را به من بدهد وبالاخره این رخ داد. برگه اخراجی را گرفتم و هنوز هم دارم. بعد تمرکز 100 درصدی روی سینما داشتم.

مهراد درباره تجربه فیلم کوتاه گفت:چهار فیلم کوتاه ساختم، دوتا 100 ثانیه و دوتا هم 10 دقیقه ای بوده البته بیشتر دلی می سازم. برای جشنواره ها هم نمی فرستم بلکه برای تجربه این کار را انجام می دهم.

بازیگر ژن خوک درباره برنامه ریزی در بازیگری خاطرنشان کرد: من معمولا برای زندگی شخصی خودم برنامه ندارم، اما برای حرفه ام بسیار برنامه ریزی می کنم، بیشتر برنامه هایم یک ساله است.

وی افزود:بازیگری برای من جدی است، چون با آن بزرگ شدم. بیشتر تفریحات من پشت صحنه بوده، من و ساعد هیچ وقت اسباب بازی نداشتیم و همیشه تفریح ما پشت صحنه فیلم ها بود.

خط قرمز سینا مهراد در بازیگری

مهراد اظهار کرد:بازیگری برایم جدی است، اما تا یک جایی! چراکه خط قرمز هایی برای خودم در ذهنم است تا آن را رد نکنم، مثلا به زور جای کسی را در سینما نگیرم، دروغ نگویم. اگر این اتفاق بیفتد بازیگری را کنار می گذارم.

بازیگر سریال آقازاده در پاسخ به سوال مدیری درباره نقش مورد علاقه اش گفت:خیلی برایم مهم نیست چه نقشی را بازی کنم بیشتر مهم است چگونه آن نقش را بازی کنم. نقش تمام آدم های دنیا را دوست دارم بازی کنم چراکه هر آدم در دنیا یک شخصیت منحصر به فرد دارد.همیشه دوست داشتم یک پسر ورزشکار، عاشق، عاصی به ته خط رسیده را بازی کنم. متاسفانه فیلم ورزشی خیلی ساخته نمی شود.

مدیری گفت: گفتی عاشق هم باشد (خنده) پس چرا ازدواج نمیکنی!

مهراد گفت: من از شرایط ازدواج فقط اصرار مادرم را دارم (خنده) البته باید ایده آل خودت را پیدا کنی، اما من هنوز پیدا نکردم.

این بازیگر درباره رفتن از ایران گفت: یک زمانی قرار بود بروم، اما خیلی تصمیم من جدی نبود، دوره ای بود که خیلی تلاش می کردم دیده شوم به در و دیوار می زدم تا دیده شوم، اما دیده نشدم. در اوج ناامیدی بالاخره یک اتفاقی افتاد.

مهراد درباره سریال پدر گفت: سریال پدر خوب ساخته شد و زمانی که سریالی دیده می شودهمه عوامل آن دیده شدند خیلی پیروز شد، من هم به واسطه این سریال دیده شدم.

وی درباره نقش های مثبت خود خاطرنشان کرد: فقط دو نقش مثبت داشتم، من یک کاراکتر به نام حامد تهرانی را دوبار بازی کردم.نقش های مثبت خیلی به من نزدیک نیست، اما یک جا هایی از من دور است و یک جا هایی به من نزدیک است.

وی درباره نقش منفی بیان نمود: من نقش منفی دوست ندارم، اما توانایی هایی دارم که انشاءالله امسال در نقش های دیگر نشان می دهم.

مهراد در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه اگر به گذشته برگردی دوباره همین راستا را انتخاب می کنی توضیح داد: من این راستام را دوست دارم و از آن راضی هستم، اما راستا جدید با ریسک های جدید انتخاب می کنم.

وی افزود: اوایل شیوع کرونا کار ما می خواست متوقف شود، من دماوند بودم. دغدغه های زیادی داشتم، در تپه های دماوند پیاده می رفتم و با تلفن صحبت می کردم اعصابم خورد شده بود.

وی افزود: تلفنم که تمام شد یک لحظه سمت چپم را نگاه کردم دیدم یک پسر جوان هم سن من هندزفری در گوش خود گذاشته خوابیده، چوپان بود. خیلی با آرامش موسیقی گوش می کرد حتی آن لحظه ایده فیلم کوتاه به ذهن من آمد که یک روز من جای او باشم به نظرم باغبان و چوپان آرامش دارند.

مجبورم درفضای مجازی باشم، سعی می کنم به حاشیه فکر نکنم. اگر شغلم بازیگری نبود قطعا در فضای مجازی نبودم. وقتی وارد فضای مجازی می شوی با اعصاب خورد بیرون می آیی.

ترس مهران مدیری از سفر به استانبول

مدیری گفت: اصلا یک وضعی است، به خصوص این روز ها که دیدید که چه خبر است. در استانبول چه خبر است!

مهراد گفت: آدم می ترسد این روز ها استانبول برود.

مدیری بیان نمود: منم چهار چشمی استانبول و دنبال می کنم کار به کجا رسیده من که اهل فضای مجازی نبودم، می دانم کی با کی چکار می کند!

bestcanadatours.com

مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا
منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 49158

به "ترس مهران مدیری از سفر به استانبول ، تفریح جالب آقای بازیگر در کودکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترس مهران مدیری از سفر به استانبول ، تفریح جالب آقای بازیگر در کودکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید