ترکیب تیم دوم تکواندو کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا معین شد

به گزارش مجله کامپیوتر، 7 تکواندوکار کشورمان با توجه به دریافت مجوز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در قالب تیم ملی دوم تکواندو ایران در مسابقات قهرمانی آسیا حضور خواهند داشت.

ترکیب تیم دوم تکواندو کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا معین شد

از سفر با سفر به سریلانکا در پاییز به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، رقابت های قهرمانی قاره آسیا در بخش های پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی (انفرادی و تیمی) و گروه مردان و زنان از 12 اسفندماه در شهر بیروت کشور لبنان برگزار می گردد و به مدت 5 روز ادامه دارد.

بر همین اساس رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو 10 بهمن ماه در خانه تکواندو برگزار و ترکیب تیم های اول و دوم کشورمان برای حضور در این مسابقات تعیین شد.

بر همین اساس حسین لطفی در وزن اول، محمد کاظمی در وزن دوم، سینا بهرامی در وزن سوم، مهدی جلالی در وزن پنجم، عرفان حیدری در وزن ششم و محمدرضا خانی در وزن هفتم و سعید رجبی در وزن هشتم با توجه به کسب مجوز حضور در رقابت های قهرمانی آسیا به وسیله مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی به عنوان تیم دوم کشورمان در این مسابقات حضور خواهند داشت.

آرمین هادی پور، سروش احمدی، میرهامش حسینی، امیرمحمد بخشی، مهران برخورداری و سجاد مردانی نیز ترکیب تیم ملی کشورمان را در این مسابقات تشکیل خواهند داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 19605

به "ترکیب تیم دوم تکواندو کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب تیم دوم تکواندو کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید