تست کرونای هیچ کشتی گیری مثبت نشد، حس مسئولیت محمد بنا ستودنی است

به گزارش مجله کامپیوتر، محمدابراهیم امامی داور المپیکی کشتی ایران که به عنوان سرپرست فنی مسابقات لیگ برتر نیز بر این پیکارها نظارت دارد به خبرنگاران گفت: یکی از مهمترین اتفاقاتی که روز گذشته شاهد آن بودیم، تست منفی تمامی کشتی گیران شرکت کننده در لیگ بود که این موضوع نشان دهنده رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی توسط آنها طی هفته های گذشته بوده است.

تست کرونای هیچ کشتی گیری مثبت نشد، حس مسئولیت محمد بنا ستودنی است

وی اضافه نمود: متولیان فدراسیون زمینه ای فراهم کردند تا کشتی گیران، مربیان، داوران و تمامی عوامل اجرایی این مسابقات تست کرونا دادند که خوشبختانه هیچکدام از کشتی گیران با نمونه مثبت روبرو نشدند و تمامی حاضرین در سالن در کمال صحت و سلامت به برگزاری مسابقات مشغول بودند.

رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون کشتی ادامه داد: از نکات قابل توجه در نخستین روز از رقابتهای لیگ برتر، رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی توسط کشتی گیران و مربیان و داوران بود که با دقت فراوانی به آن توجه داشتند. همین همکاری و تعامل باعث شد تا روز گذشته شاهد اجرای دقیق پروتکل ها و مسابقات خوبی باشیم و هیچ مسئله ای از این نظر وجود نداشت.

سخنگوی فدراسیون کشتی اضافه نمود: حتی داوران نیز برای هر بار قضاوت با استفاده از ماسک و دستکش و شیلد صورت وارد تشک می شدند و قبل و بعد از هر مسابقه با ضدعفونی کردن مداوم دستان خود که ممکن بود در تماس با کشتی گیران باشند، نکات بهداشتی را رعایت می کردند. در ضمنً ما از تیم ها خواستیم که با توجه به شرایط و محدودیت های موجود، به جای دو مربی برای کُچ کردن در کنار تشک، از یک مربی استفاده نمایند که تمامی تیم ها نیز این خواسته را پذیرفتند.

امامی به حضور محمد بنا در سالن مسابقات هم اشاره نمود و گفت: محمد بنا و بهروز حضرتی پور به عنوان اعضای کمیته فنی از اولین کشتی در سالن حضور داشتند. محمد بنا با دقت و وسواس خاصی تمامی کشتی ها را نگاه می کرد و حتی یک لحظه از سالن بیرون نرفت تا مبادا یکی از کشتی ها را از دست بدهد. حس مسئولیت و دغدغه او برای اطلاع از شرایط فرنگی کاران واقعاً ستودنی بود که او نشان داد همچنان برای رسیدن به اهدافش مصمم و باانگیزه است.

رئیس اسبق کمیته لیگ کشتی در خاتمه گفت: امیدوارم همینطور که بیش از 100 تست اجرا شده از کشتی گیران و مربیان با نتیجه منفی روبرو شد، همچنان در روزها و هفته های آینده نیز با همین فرایند همراه باشیم و بتوانیم برنامه های مدون فدراسیون و تیم های ملی را هم با همین شرایط مطلوب اجرایی کنیم. به واقع با مشاهده سلامت کشتی گیران که هر کدام از آنها در این مدت در شهر و دیار خودشان به تمرینات انفرادی مشغول بودند، جای امیدواری و خوشحالی دارد. چراکه نشان می دهد این بچه ها به رغم عدم وجود نظارت نزدیک توسط مربیان اختصاصی و کادر فنی تیم ملی به خوبی پروتکل های بهداشتی را رعایت نموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 41652

به "تست کرونای هیچ کشتی گیری مثبت نشد، حس مسئولیت محمد بنا ستودنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست کرونای هیچ کشتی گیری مثبت نشد، حس مسئولیت محمد بنا ستودنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید