تشدید برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام نوروز

به گزارش مجله کامپیوتر، فرماندار شهرستان شمیرانات با تاکید بر اینکه در ساخت و سازهای غیرمجاز از هیچ شخص حقیقی و حقوقی گذشت نمی کنیم، از تشدید برخوردها در ایام نوروز با ساخت و سازهای غیرمجاز اطلاع داد و گفت: اجازه نخواهیم داد ایام تعطیلات به فرصتی برای سودجویان تبدیل گردد و از تعطیلات دستگاه های اجرایی استفاده نمایند و دست به ساخت و سازهای غیرمجاز بزنند.

تشدید برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام نوروز

سیاوش شهریور در گفت و گو با خبرنگاران،اظهارکرد: در سطح شهرستان شمیرانات برای برخورد با تخلفات ساخت و سازها گزینشی عمل نکرده ایم و تمامی تخلفات با حضور اصحاب رسانه تخریب شد. ساخت و سازهای غیرمجاز از سال های گذشته در شمیرانات صورت گرفته و امروز به بحرانی در این منطقه تبدیل شده است اما خوشبختانه توانستیم بسیاری از پرونده ها را پیگیری کنیم و جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز جدید را بگیریم.

وی اضافه کرد: بی تردید مقابله و برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز نیازمند هماهنگی و تعامل همه دستگاه های متولی است. لذا اگر رؤسای ادارات در تعطیلات نوروز به مرخصی می روند باید جانشین انتخاب نمایند. نباید وقفه ای در نظارت و رصد ساخت و سازهای متخلفان صورت بگیرد.

شهریور ادامه داد: شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها در جریان تمامی امور روستا هستند. قطعاً نظارت بر روستاها توسط بخشداران باید تشدید گردد. اگر تخلفی در ساخت و ساز روستایی انجام گردد بخشداران باید مستقیماً جوابگو باشند. لذا تذکرات لازم به دهیاران داده شده است.

فرماندار شمیرانات در بخش دیگری از صحبت های خود در تشریح میزان تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در سال 1397 گفت: حدود 500 بنای غیر مجاز را تخریب و بالغ بر 20 هکتار از اراضی ملی را آزاد کردیم و سایر پرونده های سطح شهرستان را نیز تا صدور رأی نهایی و معین تکلیف پیگیری خواهیم کرد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 5785

به "تشدید برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در ایام نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید