(تصاویر) عمل جراحی با قمه!

به گزارش مجله کامپیوتر، یک درمانگر کوبایی از ابزار آلات عجیب و غریب برای درمان بیماران خود استفاده می نماید و با این حال افراد زیادی را به سمت خود جذب نموده است.

(تصاویر) عمل جراحی با قمه!

به گزارش خبرنگاران، خورجه گولیات که بیش از 30 سال است به عنوان یک درمانگر معنوی شناخته می گردد هزاران عمل جراحی است و در یک کلینیک در هاوانا پایتخت کوبا فعالیت می نماید.

وی که از یک قمه برای عمل جراحی استفاده می نماید می گوید که اگر هر فرد هفته ای نصف بطری عرق نیشکر بنوشد به ویروس کرونا مبتلا نمی گردد.

علیرغم ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به مردم کوبا بسیاری از ساکنان منطقه برای درمان بیماری خود پیش خورخه می فرایند.

خورخه می گوید که مردم را با قیچی خود شفا می دهد. اکنون روزانه بین 120 تا 150 عمل جراحی روی بیماران خود انجام می دهد.

او مدعی است که چندین عمل جراحی بدون بیهوشی انجام داده است.

خورخه مدعی است که من هرگز نمی گذارم کسی بمیرد. افرادی که در برای بارداری مشکل دارند یا از کمر درد رنج می برند نیز به او مراجعه می نمایند.

یک زوج نابارور که به خورخه مراجعه نموده اند می گویند که درمانگر بلافاصله توانسته شغل مرد را حدس بزند و این به اعتبار وی می افزاید.

برای بسیاری نیز که تحت معالجه خورخه قرار گرفته اند یک تجربه معنوی و احساسی نیز حاصل شده است.

الویسکالا که برای کمردرد به این فرد مراجعه نموده گفت اعتقادی که او دارد بسیار چشمگیر است، این شخص به طور معجزه آسایی همه چیز را حدس می زند و به شما می گوید که اوضاع چگونه است.

خورخه می گوید که پرستاران از ترس اینکه ممکن است زندانی شوند در کار کردن با او محتطاط هستند و پلیس نیز در گذشته رویه اش را نامتعارف می دانست، اما من اصرار دارم که هیچ کار غیرقانونی انجام نمی دهم.

کوبا مدت هاست که به دلیل بخش مراقبت های بهداشتی قوی و دارا بودن پزشکان حاذق که اغلب ارتش لباس سفید نامیده می شوند مورد ستایش قرار گرفته است.

در اوج همه گیری کرونا نزدیک به 40 کشور ازجمله ایتالیا، مکزیک و توگو از پزشکان کوبایی یاری گرفتند.

کوبا برای 11 میلیون نفر از ساکنان خود 33 هزار پزشک دارد و خدماتی که در این کشور به بیماران ارائه می گردد در بسیاری از نقاط جهان یافت نمی گردد.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 57605

به "(تصاویر) عمل جراحی با قمه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) عمل جراحی با قمه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید