سلامتی و پزشکی

سرم معجزه گر پوست

تهران (پانا) - ویتامین ث یکی از داغ ترین مباحث روز دنیا در زمینه فرآورده های مراقبت از پوست است. از این رو طیف متنوعی از محصولات پوستی حاوی این ماده از جمله سرم های پوستی وارد بازار می شود.

31 تیر 1400

قلعه نویی مداوا شد، سرمربی گل گهر امروز روی نیمکت حضور می یابد

حیدر افسری در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص مسمومیت قلعه نویی سرمربی تیم گل گهر اظهار کرد: قلعه نویی از عصر یکشنبه 13 تیر تا عصر دوشنبه 14 تیر کسالت داشت، علت این کسالت هم مسمومیت غذایی تشخیص داده شد و در زمان مسمومیت دل درد، دل پیچه و حالت تهوع داشت.

31 تیر 1400

21 فوتی و 1524 مورد نو کرونا در سیستان و بلوچستان

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: با فوت 21مورد نو، تعداد فوتی های کرونا در سیستان و بلوچستان به 1792 رسید.

29 تیر 1400

نقاشی از عمل جراحی که پس از یک قرن حراج می گردد

نقاشی از آنری دو تولوز لوترک نقاش فرانسوی پس از مدتی طولانی به مزایده گذاشته می گردد.

24 تیر 1400

هیچ وقت در تخت خوابتان کار نکنید

بوق خبر/ مقاومت در برابر وسوسه کار در فضایی راحت به خصوص در محاصره بالش ها و ملحفه نرم شاید کار دشواری باشد. بعضی هم می گویند کار کردن روی تخت به آن ها یاری می نماید اضطراب کمتری داشته باشند و خلاقیت شان را بیشتر می نماید. اما کار کردن در جای خواب خود ممکن...

22 تیر 1400

محموله جدید واکسن در راه خوزستان ، خودداری از مراجعه به مراکز واکسیناسیون بدون اطلاع قبلی

خبرنگاران/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: فعلا واکسیناسیون با همه ظرفیت انجام نمی گردد و تنها تکمیل واکسیناسیون افراد بالای 70 سال که نوبت تزریق دوز دوم آن ها فرا رسیده، در حال اجرا است.

22 تیر 1400

کشور ما در منطقه بسیار پرمخاطره ای قرار گرفته است ، لزوم مدیریت واحد کرونا در استان های ساحلی

خبرنگاران/بوشهر رییس کمیته اپیدمیولوژی کرونای وزارت بهداشت گفت: برای تأمین سلامت سه استان بوشهر، هرمزگان و خوزستان نیاز به مدیریت واحد است.

19 تیر 1400

ورزش بی هوازی چیست و چه فرقی با تمرینات هوازی دارد؟

ورزش گره محکمی با موهبت سلامتی جسم و روح دارد و اگر خواهان این موهبت عظیم هستید، باید در سبک زندگی خود، جایی برای ورزش و تمرین باز کنید. تنوع ورزشی سبب شده است که هر شخص بنا به احتیاج و علاقه شخصی، سراغ یکی از سبک های ورزشی برود. در میان این سبک های متنوع،...

18 تیر 1400

تعبیر خواب حمله کردن حیوان به انسان

با تعبیر خواب حمله کردن حیوان به انسان، تعبیر خواب حمله کلاغ، تعبیر خواب حمله گرگ،تعبیر خواب حمله گربه به انسان،تعبیر خواب حمله سگ به انسان و تعبیر خواب حمله ببر و شیر آشنا شوید

15 تیر 1400

تعبیر خواب کرکس، دیدن کرکس در خواب چه تعبیری دارد؟

کرکس یا لاشخور یک پرنده مرده خوار است که سری تاس و گردنی کشیده دارد. درباره تعبیر خواب کرکس باید گفت که دیدن کرکس در خواب می تواند تعابیر مختلف مثبت و منفی داشته باشد.

15 تیر 1400

آیا شطرنج شما را باهوش تر می نماید؟

احتمالاً از یک سری روش برای بهبود عملکرد ذهن خود با خبر هستید. به عنوان مثال می توانید برای بهره وری بهتر مغزتان ورزش کنید، غذاهای مقوی بخورید، با غلبه بر بی خوابی خواب کافی داشته باشید یا با یادگیری یک زبان خارجی جدید، ذهن خود را به چالش بکشید. اما آیا...

13 تیر 1400

کرونا ظهور طبیعی دارد

ویروس شناس و استاد گروه ایمنی شناسی و میکروبیولوژی در موسسه تحقیقات اسکریپس مستقر در ایالات متحده گزارش داد: نشت آزمایشگاهی ویروس کرونا بسیار بعید است.

13 تیر 1400

115 فوتی جدید کرونا در کشور، آمار کرونا در ایران 22 خرداد 1400

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا کنون 4 میلیون و 305 هزار و 242 نفر دُز اول واکسن کرونا و 802 هزار و 594 نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 5 میلیون و 107 هزار و 836 دُز رسید.

8 تیر 1400

پوست الکترونیکی سامسونگ رونمایی شد

شرکت سامسونگ یک پوست الکترونیکی قابل انعطاف را معرفی نموده است که می تواند ضربان قلب کاربر را تشخیص و نمایش دهد و در آینده ای نزدیک در فناوری های پوشیدنی مورد استفاده قرار گیرد.

6 تیر 1400

دیابتی ها و مصرف کنندگان انسولین قلمی استان مرکزی بخوانند

خبرنگاران/مرکزی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اراک در اطلاعیه ای از بیماران مبتلا به دیابت خواست جهت ثبت نام در سامانه مدیریت بیماری های نادر اقدام نمایند.

5 تیر 1400

(تصاویر) عمل جراحی با قمه!

یک درمانگر کوبایی از ابزار آلات عجیب و غریب برای درمان بیماران خود استفاده می نماید و با این حال افراد زیادی را به سمت خود جذب نموده است.

27 خرداد 1400

سال تحصیلی جدید دانشجویان چگونه برگزار می شود؛ حضوری یا مجازی؟

رییس ستاد ملی مقابله با کرونا درباره شرایط تحصیل دانش آموزان و دانشجویان در نیمه دوم امسال توضیح داد.

22 خرداد 1400

احتمال شیوع کرونای آفریقایی و هندی در مازندران

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از شناسایی کرونای هندی و آفریقایی در کشور و از احتمال شیوع آن در این استان خبر داد.

19 خرداد 1400

فناوری جدید کشف شده احتمالا باعث افزایش چشمگیر طول عمر باتری گوشی می گردد

به لطف یک تیم تحقیقاتی ژاپنی، فناوری جدیدی کشف شده که انتظار می رود در آینده ای نزدیک بتوان با استفاده از آن، طول عمر باتری گوشی یا سایر لوازم هوشمند مبتنی بر باتری را به شکل چشمگیری افزایش داد.

11 خرداد 1400

آشوب و درگیری در اعتراضات گسترده روز کارگر در کشورهای مختلف اروپایی

روز گذشته به مناسبت روز جهانی کار و کارگر اعتراضات گسترده ای در شهرهای مختلف اروپا از جمله آلمان و فرانسه برگزار شده و به خشونت و ناآرامی هایی انجامید.

8 خرداد 1400
تعداد: (401)