توجه ویژه به منابع طبیعی در برنامه هقتم توسعه

به گزارش مجله کامپیوتر، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست با ریییس سازمان جنگل ها قول دادند در برنامه هفتم توسعه و در تصویب قانون برنامه و بودجه توجه ویژه ای به بخش منابع طبیعی داشته باشند.

توجه ویژه به منابع طبیعی در برنامه هقتم توسعه

به گزارش خبرنگاران در نشست با مسعود منصور- رییس سازمان جنگل ها، شیوا قاسمی پور- نماینده مردم سروآباد و مریوانٰ، آرا شاوردیان- نماینده منتخب ارامنه تهران، منصورعلی زارعی - نماینده ساری و میاندورود، حسین محمدصالحی دارانی - نماینده شهرستان فریدن، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت و لطف الله سیاهکلی - نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک - مسایل و مسائل حوزه اتنخابیه خود را مطرح کردند.

ظرفیت ها، توانمندی ها و نیازمندی های استان ها در حوزه منابع طبیعی بویژه آبخیزداری، تسهیل و تسریع در امور بهره برداری و گره گشایی از کار مردم، سرعت بخشیدن به عملیات کاداستر اراضی و اصلاح شیوه نامه ها و دستورالعمل های اجرایی از جمله نکات مهمی بود که در نشست منصور با نمایندگان مجلس مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، در این نشست نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت و حفظ منابع طبیعی و نقش آن در توسعه پایدار کشور قول دادند در برنامه هفتم توسعه و در تصویب قانون برنامه و بودجه توجه ویژه ای به بخش منابع طبیعی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 45303

به "توجه ویژه به منابع طبیعی در برنامه هقتم توسعه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه ویژه به منابع طبیعی در برنامه هقتم توسعه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید