تولید سری جدید برنامه نیمه پنهان ماه در شبکه افق

به گزارش مجله کامپیوتر، سری جدید برنامه گفت وگو محور نیمه پنهان ماه با اجرای زینب ابوطالبی در شبکه افق سیما تولید خواهد شد.

تولید سری جدید برنامه نیمه پنهان ماه در شبکه افق

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری خبرنگاران، نیمه پنهان ماه عنوان برنامه ای گفت وگو محور در شبکه افق سیماست که تا به امروز چند سری از آن تولید و روانه آنتن شده است.

محور اصلی این برنامه، گفت وگو با همسران شهدا درباره سیره زندگی و اخلاق و رفتار شهدای گرانقدر دوران انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم به ویژه در ارتباط با خانواده و همسر است؛ اینکه سبک زندگی هر یک از این شهدا چه الگویی برای همه مردم به همراه دارد و چگونه می توان از نکات ریز و درشت رفتاری و اخلاقی آنها، به شیوه ای درست و معقول از زندگی دست یافت.

نیمه پنهان ماه علاوه بر آشنایی مردم با اسوه های درخشان انقلاب و دفاع مقدس، الگویی برای جوانان و خانواده های ایرانی ترسیم کرده و به عنوان یکی از پُرمخاطب ترین برنامه ها در رسانه ملی پیرامون این مسئله شناخته می شود. ویژگی این برنامه، گفت وگوی صمیمانه ای است که میان مجری و مهمانان شکل می گیرد و سیره اخلاقی و خانوادگی شهدا را به تصویر می کشد.

گفتنی است بعد از پخش پیروز چند سری نیمه پنهان ماه برنامه ریزی برای تولید سری جدید این مجموعه در شبکه افق آغاز شده و به زودی شاهد تولید آن با اجرای زینب ابوطالبی خواهیم بود.

انتهای پیام /4143/

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 27682

به "تولید سری جدید برنامه نیمه پنهان ماه در شبکه افق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید سری جدید برنامه نیمه پنهان ماه در شبکه افق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید