جاذبه گردشگری جالبی به نام کلیسای 100 در

به گزارش مجله کامپیوتر، پاناگیا اکاتونتاپیلیانی معروف به کلیسای صد در واقع در یک جزیره یونانی می باشد و یکی از بهترین و مهم ترین کلیساها و جاذبه گردشگری و توریستی کشور یونان است.

جاذبه گردشگری جالبی به نام کلیسای 100 در

جاذبه گردشگری کلیسای صد در، چیست و کجاست؟

پاناگیا اکاتونتاپیلیانی کلیسایی است که در جزیره یونانی پاروف واقع شده است ، پاناگیا اکاتونتاپیلیانی کلیسایی است که در جزیره یونانی پاروس و در قرن چهارم میلادی ساخته شده است و این یکی از مهم ترین و بهترین کلیساهای یونان است .نام پاناگیا اکاتونتاپیلیانی به 100 در مشهور است، در صورتی که 100 در، دروازه و راهرو ندارد با این حال، بعضی از افسانه ها در نحوه اتخاذ این نام با بسیاری از تراژدیها درباره افرادی که در ساخت اولیه آن دخیل بوده اند، وجود دارد.قابل اعتمادترین منشأ ممکن است اصلاح عمدی کاتاپولین یا کلیسای پایینی شهر باشد، از اونجایی که این کلیسای خاص نزدیک به دریاست و در قسمت پایینی پاریکیا، دهکده ای در نزدیکی پاروس، واقع شده است.

کلیسای یونانی به نام پاناگیا اکاتونتاپیلیانی

تاریخچه کلیسای صد در

پاناگیا اکاتونتاپیلیانی یک تاریخ طولانی از مسیحیان یونانی دارد و بنابراین کلیسا با دقت زیاد حفظ شده است تا همان داستانی را که سال ها پیش نوشته شده بود را بازگو کند. ویژگی های این کلیسا بنیان گذار خود، سنت هلنا، مادر کنستانتین عظیم روم که بین 306 تا 337 قبل از میلاد حکومت می کرد، را بازگو می نماید و به او نسبت داده شده است.

همانطور که در این بخش از معرفی جاذیه های گردشگری در نمناک می خوانید این کلیسا به عنوان محل عبادت سنت هلنا در سفر به سرزمین مقدس که در آن جزیره توقف نموده بود، مشهور شد.پس از سال های 572تا 656 بعد از میلاد، امپراتور شرق ساخت و ساز بیشتری را در محلی که کلیسا در آن واقع شده است شروع کرد.

کلیسای صد در بهترین کلیسای یونان

طاق ها و گنبدها کلیسای صد در

این کلیسای قرن چهارمی باشکوه یک اعجاز از معماری است. قسمت بیرونی آن به سمت در ورودی، با گلدان های ریحان تزیین شده ست. داخل آن از پنجره ها، طاق و گنبد در اندازه های مختلف ساخته شده است. کلیسا ترکیبی از یک نمازخانه اصلی است که توسط دو گروه دیگر از محل تعمید احاطه شده است. نمازخانه اصلی منظره ای با ستون های مرمری دارد که به آفرودیته، الهه یونان فخر می ورزند و احترام می گذارند.

به نظر می رسد که قطع ارتباط با حضور نمادهای اساطیر یونانی در کلیسا اجرا شده است، و این یکی از دلایلی است که کلیسا گنجینه ای برای مردم پاروس می باشد.کلیسا در بعضی محافل به عنوان تلاقی سنت یونانی و ظهور مسیحیت توصیف شده است.

کلیسای 100 در جاذبه گردشگری و گردشگری یونان

جاذبه گردشگری به نام کلیسای صد در

گردشگرانی که از جزیره پاروس دیدن می نمایند از دیدن پاناگیا اکاتونتاپیلیانی مسرور خواهند شد و شگفت زده می شوند. کلیسا برای بازدید نمایندگان در تمام روز باز است و مکان های دیگر این مجتمع شامل یک فروشگاه سوغاتی است که گردشگر ها می توانند کپی از کلیسا را خریداری نمایند. همچنین موزه ای وجود دارد که میزبان روایت ویژه آن از کلیسا و دوره ای است که به آن باز می شود.

اهمیت پاناگیا اکاتونتاپیلیانی :

حفاظت از این کلیسا یک کوشش ترکیبی از افراد محلی جزیره پاروس است.کوشش ها برای بازگردانی آن به طور مداوم در حال اجرا است تا کلیسا را به شکل مناسب برای نسل های بعدی و گردشگر ها حفظ نمایند. بازدید از این کلیسا در پاروس، یکی از راه های یاری به این کوشش ها است.

tour-malaysia.ir: تور مالزی ارزان قیمت، تور پنانگ، کوالالامپور، لنکاوی، تور لحظه آخری مالزی را همراه ما باشید.

sale-blog.ir: مجله وبلاگ فروش | ارائه نرم افزارهای مدیریت وبسایت را به ما بسپارید.

منبع: نمناک
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 27737

به "جاذبه گردشگری جالبی به نام کلیسای 100 در" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه گردشگری جالبی به نام کلیسای 100 در"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید