جزییات درگیری شدید بازیکنان دو تیم سپاهان و پرسپولیس در نقش دنیا، وحید امیری آغاز کننده ماجرا بود؟

به گزارش مجله کامپیوتر، بازیکنان پرسپولیس و سپاهان در انتها ملاقات و در حالی که به سمت رختکن می رفتند صحنه های عجیبی را خلق کردند که تا تونل استادیوم ادامه داشت.

جزییات درگیری شدید بازیکنان دو تیم سپاهان و پرسپولیس در نقش دنیا، وحید امیری آغاز کننده ماجرا بود؟

گروه ورزشی خبرنگاران، داستان از این قرار است که پس از خاتمه بازی وحید امیری به تصویربردار سپاهان می گوید که فیلم نگیرد. زمانی که امیری ول کن فیلمبردار نمی گردد، سعید آقایی وارد مناقشه می گردد و زیر دوربین گوپروی فیلمبردار سپاهان می زند و دوربین نقش زمین می گردد. دیگر بازیکنان سپاهان با تماشا این صحنه وارد می شوند و امیری و آقایی را هل می دهند. رضا فتاحی سرپرست سپاهان و کریم باقری به همراه عزت پورغاز برای اینکه بازیکنان را جدا نمایند وارد می شوند و حتی سیدجلال حسینی هم برای میانجی گری وارد می گردد.

در همین حین در حالی که همه چیز داشت آرام می شد، درگیری جدیدی بین محمد محبی و کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی پیش آمد که باز هم کریم باقری و رضا فتاحی برای جدا شدن وارد کار می شوند اما درگیری بین محبی و بازیکنان پرسپولیس لفظی می گردد و همین باعث توسعه درگیری ها می گردد. در این میان سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به سمت او می رود تا محبی و بازیکنان پرسپولیس را آرام کند اما رحمان احمدی و عزت پورقاز فکر می نمایند سیدجلال می خواهد دعوا را ادامه دهد و به همین علت سعی می نمایند سیدجلال را آرام نمایند و در نهایت جرو بحث طرفین ادامه پیدا می نماید و در زمان حضور در تونل هم این برخورد با شدت بیشتری از سوی بازیکنان دو تیم دنبال شد و پای دیگر بازیکنان هم به وسط کشیده شد.

گفته می گردد فیلمبردار باشگاه سپاهان هم که مشغول فیلمبرداری از صحنه ها بوده دوباره به این داستان اضافه می گردد و در حالی که مشغول فیلمبرداری از بازیکنان پرسپولیس بوده با عکس العمل آنها در ادامه روبرو می گردد. پیش از این و دو فصل قبل هم درگیری شدیدی بین بازیکنان دو تیم شکل گرفته بود و سروش رفیعی که در پرسپولیس حضور داشت با کی روش استنلی درگیری شدیدی پیدا کرد، با این حال تعیین نیست در این بازی چه جملاتی میان بازیکنان دو تیم رد و بدل شده که دامنه آن به تونل استادیوم و درگیری شدید بین آنها ختم شده است.

در شرایطی که بازیکنان دو تیم در حال ورود به تونل و رختکن بودند، بحث ها و جملات رد و بدل شده مابین آنها درگیری را به بالاترین حد ممکن رسانده و بازیکنان دو تیم حسابی از خجالت هم در آمدند که مربیان دو تیم از جمله کریم باقری و رحمان احمدی به باز هم سعی در آرام کردن شرایط به وجود آمده بودند.

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس پس از این حواشی در اعتراض به روشنک نماینده سازمان لیگ می گوید ما برای خروج از استادیوم امنیت نداریم و باید امنیت ما را تضمین کنید که گفته می گردد در این بین جر و بحث شدیدی هم بین روشنک و پیروانی روی می دهد.درگیری ها پس از ورود پرسپولیس به رختکن به خاتمه می رسد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 59998

به "جزییات درگیری شدید بازیکنان دو تیم سپاهان و پرسپولیس در نقش دنیا، وحید امیری آغاز کننده ماجرا بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات درگیری شدید بازیکنان دو تیم سپاهان و پرسپولیس در نقش دنیا، وحید امیری آغاز کننده ماجرا بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید