حذف هر 3 تکواندوکار ایران در روز سوم رقابت های قهرمانی دنیا

به گزارش مجله کامپیوتر، امیرمحمد بخشی، ناهید کیانی و پریسا جوادی، سه نماینده ایران در روز سوم رقابت های قهرمانی دنیا 2019 با شکست برابر رقبایشان از دور مسابقات کنار رفتند.

حذف هر 3 تکواندوکار ایران در روز سوم رقابت های قهرمانی دنیا

به گزارش خبرنگاران، در ادامه سومین روز از رقابت های تکواندوی قهرمانی دنیا 2019 که در منچستر انگلیس در حال برگزاری است، امیرمحمد بخشی در 74-، ناهید کیانی در 49- و پریسا جوادی در وزن 57- کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفتند.

حذف بخشی در یک چهارم نهایی

امیرمحمد بخشی نماینده وزن 74- کیلوگرم مردان ایران، در نخستین گام برابر میگوئل ترجوس سالاس از کلمبیا با نتیجه 16 بر 7 به رجحان رسید. وی در دور بعد نیز مقابل کریستین مکنیش نماینده میزبان و دارنده طلای قهرمانی اروپا 2018، برنز بازی های یونیورسیاد 2015 و برنز المپیک جوانان 2014 در حالی که در انتها 2 راند مبارزه 6 بر 6 به تساوی رسید، پیروز شد در انتها راند سوم با حساب 10 بر 6 به رجحان برسد و راهی یک هشتم نهایی گردد.

بخشی در یک هشتم نهایی نیز برابر کی رن از چین با نتیجه 23 بر 15 به رجحان رسید و راهی یک چهارم نهایی شد اما در این مرحله برابر دانیل باررا از اسپانیا در راند طلایی با نتیجه 12 بر 11 باخت و از دور رقابت ها کنار رفت.

حذف ناهید کیانی در مرحله یک هشتم نهایی

ناهید کیانی نماینده وزن 49- کیلوگرم تیم ملی بانوان ایران در نخستین مبارزه برابر یونیشا رأی از نپال را با نتیجه 34 بر 7 در انتها راند دوم شکست داد. وی در دور بعد نیز برابر مادینا مانوپوا از ازبکستان و نایب قهرمان بازی های آسیایی 2018 و دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا 2018 در یک مبارزه سخت و حساس در انتها 3 راند مبارزه به نتیجه تساوی 4 بر 4 رسید اما در راند طلایی 2 امتیاز گرفت و در نهایت 6 بر 4 به پیروزی رسید و راهی یک هشتم نهایی شد اما در این مرحله برابر نماینده تایلند با نتیجه سنگین 28 بر 7 باخت و از دور رقابت ها کنار رفت.

جوادی هم در یک چهارم نهایی حذف شد

پریسا جوادی در وزن 57- کیلوگرم نیز در نخستین گام مقابل دزیره رولاف از آمریکا با نتیجه 13 بر 4 به رجحان رسید و راهی دور بعد شد. این نتیجه در حالی به دست آمد که جوادی در انتها راند دوم 3 بر یک عقب بود اما در راند سوم این نتیجه را جبران کرد و به پیروزی رسید.

وی در مرحله بعد نیز برابر پاتریکا آدامکیویسز، تکواندوکار با سابقه لهستانی و قهرمان اروپا 2018 در یک مبارزه سخت با نتیجه 19 بر 17 در راند طلایی به رجحان رسید و راهی یک هشتم نهایی شد و سپس حریفی از لیتوانی را با نتیجه 17 بر 11 برد و راهی یک چهارم نهایی شد اما در این مرحله برابر جید جونز دارنده مدال طلای المپیک از انگلیس در دو راند با نتیجه 30 بر 3 باخت و از دور رقابت ها کنار رفت تا پرونده 3 نماینده ایران در روز سوم بدون کسب مدال بسته گردد.

به گزارش خبرنگاران، تیم های ملی مردان و زنان ایران تاکنون توسط آرمین هادی پور و مهلا مومن زاده به ترتیب صاحب مدال های برنز و نقره شده است.

محمد پلنگ افکن و اکرم خدابنده دیگر نمایندگان ایران در روز نخست نیز با شکست برابر رقبایشان از دور رقابت ها کنار رفتند.

فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی، راهنمایی تیم ملی مردان ایران را بر عهده دارند و در بخش زنان نیز مهرو کمرانی سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی مربیان تیم هستند.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

کشتی کروز: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس‌ها

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 7753

به "حذف هر 3 تکواندوکار ایران در روز سوم رقابت های قهرمانی دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف هر 3 تکواندوکار ایران در روز سوم رقابت های قهرمانی دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید