حسینی: ما ایرانی ها در شرایط سخت بهترین نتایج را کسب می کنیم، بعد از قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی دلم شکست

به گزارش مجله کامپیوتر، میرهاشم حسینی ملی پوش المپیکی تکواندوی ایران گفت: پیش از این نشان داده ایم که ما ایرانی ها در شرایط سخت بهترین نتایج را کسب می کنیم.

حسینی: ما ایرانی ها در شرایط سخت بهترین نتایج را کسب می کنیم، بعد از قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی دلم شکست

میرهاشم حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره آغاز تمرینات تیم ملی تکواندو گفت: واقعاً از تعطیلی تمرینات خسته شده بودیم. من در شش ماه گذشته در قرنطینه بودم و در شهرستان تمرین می کردم، اما واقعیت این است که بیشتر در معرض خطر قرار داشتم. خدا را شکر از زمان آغاز اردوها در قرنطینه هستیم و بهترین شرایط در اختیارمان قرار گرفته است. قبل از آغاز تمرینات نیز در ابتدا تست کرونا دادیم و بعد تمرینات را آغاز کردیم.

وی در خصوص اینکه زمان برای جبران عقب افتادگی ملی پوشان نسبت به رقبا وجود خواهد داشت، گفت: در کار ما باید وجود دارد و باید خود را به رقبا که تمرینات شان را زودتر آغاز کردند، برسانیم. واقعیت این است که بیشتر از یک مقدار از رقبای خود در این چند ماه عقب ماندیم، اما پیش از این نیز نشان داده ایم که ما ایرانی ها در شرایط سخت بهترین نتایج را کسب می کنیم. امیدوارم با برنامه آماده سازی مناسب بهترین نتایج را در مسابقات المپیک کسب کنیم و پیروز به کسب دوباره مدال در این رویداد معتبر شویم.

ملی پوش المپیکی تکواندو درباره شانس کسب مدال تکواندوی ایران در بازی های المپیک گفت: به کسب مدال المپیک امیدوار و خوش بین هستیم و برای رسیدن به این مهم کوشش خواهیم کرد. در دو سال گذشته اتفاقات زیادی افتاد و همین باعث شد که به سختی سهمیه المپیک را کسب کنم. قطعاً این سختی ها را به راحتی فراموش نمی کنم و در المپیک توکیو با قدرت جلو خواهم رفت تا بهترین نتیجه را کسب کنم. مطمئن باشید آرمین هادی پور نیز همین گونه عمل خواهد نمود و او نیز برای کسب مدال تمام کوششش را انجام خواهد داد.

حسینی در خصوص حمایت مسئولان آذربایجان شرقی بعد از کسب سهمیه المپیک توسط وی گفت: حمایت خاصی از من نشده است و واقعاً بعد از قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی دلم شکست. تراکتورسازی یکی از باشگاه های عظیم است که در مالکیت بخش خصوصی قرار گرفته است و این باشگاه هیچ ارتباطی به مدیرکل و استاندار آذربایجان شرقی ندارد، اما به عینه دیدم که استاندار چقدر از این تیم حمایت کرد.

وی تأکید کرد: به عنوان یک آذری از افتخارآفرینی و قهرمانی همزبانانم در فینال جام حذفی لذت بردم، اما افتخارات من در استان آذربایجان شرقی کم رنگ جلوه داده شده است. استاندار حتی وقت یک ملاقات با من را ندارد و با وجود اینکه قبلاً نیز در این خصوص صحبت کردم، اما اتفاقی نیفتاده است. واقعاً با اینکه از این شرایط خسته شدم، اما به خاطر عرق به خاک مادری خود قصد تغییر استانم را ندارم و امیدوارم تا قبل از المپیک شرایط برای حمایت بیشتر فراهم گردد.

دکتر برای تو

دکتر برای تو | مجله خبری و پزشکی دکتر برای تو

bestcanadatours.com

مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا
منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 40474

به "حسینی: ما ایرانی ها در شرایط سخت بهترین نتایج را کسب می کنیم، بعد از قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی دلم شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: ما ایرانی ها در شرایط سخت بهترین نتایج را کسب می کنیم، بعد از قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی دلم شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید