حمله تند یک استقلالی به فرهاد مجیدی!

به گزارش مجله یک کامپیوتر، پرویز برومند در مورد عملکرد استقلال مقابل نفت آبادان گفت: واقعا از نتیجه بازی ناراحت شدم. اینکه استقلال از پس تیم هایی که از نظر مهره و امکانات دچار مشکل هستند بر نمی آید واقعا ناراحت کننده است. نفت آبادان روی یک توپ بی خطر گل زد و یک توپ دیگر هم دقیقه 74 روی دروازه استقلال آورد وگرنه بازیکنان نفت دیگر دروازه بان استقلال را ندیدند.

حمله تند یک استقلالی به فرهاد مجیدی!

ریکانی پا به سن گذاشته برترین بازیکن زمین بود

وی اضافه کرد: اگر استقلال 88 دقیقه دروازه بان نداشت هیچ اتفاقی روی دروازه اش نمی افتاد. طالب ریکانی پا به سن گذاشته، ولی باز هم برترین بازیکن زمین بود. شب گذشته اگر نوجوانان استقلال هم مقابل تیم منصوریان بازی می کرد به این نفت آبادان نمی باخت، ولی تیم بزرگسال استقلال از پس این تیم بر نیامد. نمی دانم چه بگویم، ولی با این تیم، با این امکانات، با این شرایط، دیگر چه می خواهند؟

اگر ژستد خوب است من هم بروم از امروز تمرین کنم

دروازه بان اسبق استقلال با انتقاد از عملکرد مهاجمان استقلال گفت: ژستد و یامگا روی چه حسابی جذب شده اند؟ اگر ژستد مهاجم خوبی است و کادر فنی استقلال او را تائید نموده پس من هم بروم از امروز تمرین کنم و آماده بازی در خط حمله شوم. با این عملکرد به خودم امیدوار شدم. اگر مشکل گلزنی دارید حداقل تمرین گلزنی برای مهاجمان بگذارید.

با این شرایط استقلال شانسی برای قهرمانی ندارد

برومند توضیح داد: در بازی استقلال و طرفدار واقعا اگر شانس با حریف بود تیم رضا عنایتی استقلال را شکست می داد، چون واقعا آن ها بهتر بازی کردند. من تمام بازی های سال جاری را دیدم، با این شرایط این تیم شانس قهرمانی ندارد. هنوز بازی های سخت آغاز نشده و الان باید با 19 امتیاز در صدر جدول بودیم. در نیم فصل دوم هیچ تیمی به راحتی بازی های اول امتیاز نمی دهد.

داور 2 پنالتی نگرفت، اما اصل ماجرا باید فراموش گردد؟

وی در مورد اینکه کارشناسان داوری معتقدند 2 پنالتی استقلال در این بازی دیده نشد و با این شرایط باز هم به عملکرد آبی پوشان انتقاد می نماید یا خیر گفت: من این حرف ها را قبول ندارم، من هم می گویم داور 2 پنالتی برای استقلال نگرفت، اما اصل ماجرا باید فراموش گردد؟ کیفیت فنی چه می گردد؟ چرا استقلال با این همه بزرگی باید در پی این مسائل باشد؟ استقلال چرا نباید 4 گل به نفت آبادان بزند؟ شما گل بزنید، دو پنالتی هم نگرفتند بروید اعتراض کنید و بگویید حقمان خورده شد، اما استقلال خودش باعث می گردد تیم های دیگر مدعی شوند.

تاکتیک استقلال فقط شده ضربات ایستگاهی

دروازه بان اسبق استقلال ادامه داد: من نمی خواهم روی اشتباه داوران سرپوش بگذارم، اما واقیعت را باید گفت. این را نباید بهانه قرار بدهیم که داوران پنالتی ما را نمی گیرند. داور هم اشتباه می نماید و در یک لحظه تشخیص می دهد یک صحنه پنالتی نیست، اما در این همه دقایق از بازی چرا گل نمی زنید که ببرید؟ تاکتیک استقلال فقط شده ضربات ایستگاهی. مهدی پور سانتر می نماید و هیچکس هم به توپ در محوطه جریمه ضربه نمی زند. در استقلال بازیکنانی هستند که به درد می خورند. مثلا چرا مطهری کمتر بازی می نماید؟ الان 3-4 بازی است که ژستد را رصد کردم، ولی او فقط یک ضربه خوب با سر زد.

مربیان خارجی حقیقت را می گویند، اما در ایران مرتب می گویند پنالتی ما را نگرفتند

برومند توضیح داد: من ویدیوی کنفرانس های خبری لیگ برتر انگلیس را به وسیله موبایل می بینیم، همه مربیان آن ها در نشست خبری عین حقیقت را می گویند. وقتی لیورپول 5 گل به منچستر زد سولسشر در نشست خبری گفت حقمان بود باز هم گل بخوریم، ولی در ایران مرتب می گویند پنالتی ما را نگرفتند، توپمان گل نشد، بی دقت بودیم و ...

اگر استقلال باید می برد چرا در 4 بازی مساوی کرد؟

وی یادآور شد: اگر فیلم نشست های خبری ما را در خارج از کشور نشان بدهند مضحکه می شویم. استقلال باید طوری بازی کند که در هر بازی 3 -4 گل بزند، اگر 2 پنالتی هم نگرفتند می توانید اعتراض کنید، ولی الان جای اعتراضی نیست. مرتب می شنویم استقلال مستحق برد بود، موقعیت زیاد داشت و... اگر استقلال باید می برد چرا در 4 بازی مساوی کرد؟ کجای حق استقلال در بازی شب گذشته برد بود؟ در این 7 هفته بازیکنان استقلال فقط یک بازی مقابل تراکتور خوب بازی کردند و در هیچ بازی دیگری فوتبال خوبی از تیم ندیدیم.

3 مساوی یعنی 2 باخت

دروازه بان اسبق تیم ملی تاکید نمود: وقتی 4 بازی امتیاز از دست می دهید معلوم است آخر فصل یک تیم دیگر قهرمان می گردد. درست است نمی بازیم، ولی مساوی ها مثل باخت است. 3 مساوی یعنی 2 باخت. اگر استقلال ادعای قهرمانی دارد نباید به تیمی مثل نفت آبادان با آن امکانات امتیاز بدهد. سپاهان یک هفته باخت، ولی 2 هفته پشت هم جبران کرد. این بازی ها برگشت دارد و تیم ها دیگر به سادگی امتیاز نمی دهند.

همه چیز مهیای قهرمانی شده، ولی خودتان نمی خواهید

برومند با اشاره به این موضوع که استقلال با این شرایط در ادامه راه کار سختی دارد گفت: اگر استقلال نمی بازد این شخصیت و وجود این تیم است وگرنه اگر تیم های دیگر کمی فشار بیاورند این تیم باخت هم می آورد. من در بین تیم های فقط سپاهان را خوب می بینم. همین پرسپولیس شب گذشته مقابل نفت مسجد سلیمان هیچ چیز نداشت. استقلال دیگر چه می خواهد؟ همه چیز مهیای قهرمانی شده، ولی خودتان نمی خواهید. من از شما می پرسم استقلال آنقدر کوچک است که با فجر سپاسی، نساجی و نفت آبادان مساوی کند؟ طرفداران مرتب می گویند حمایت کنید، ولی تا کِی؟ اگر 3-4 گل به نساجی، فجر و نفت می زدید می زدید من حمایت می کردم، ولی نمی گردد صنعت نفت، فجر سپاسی و نساجی را نبرد.

شما 200 موقعیت خلق کن، ولی وقتی تیمت گل نمی زند چه فایده دارد؟

وی در مورد اینکه مجیدی هفته گذشته بعد از تساوی مقابل گل گهر مدعی شد استقلال زیبا بازی نموده و شب گذشته هم ادعا کرد تیمش به میزان 6 بازی گذشته موقعیت خلق نموده است گفت: شما 200 موقعیت خلق کن، ولی وقتی تیمت گل نمی زند چه فایده دارد؟ شما برترین بازی را انجام بده، ولی وقتی تیمت نمی برد فایده اش چیست؟ اینکه بگوییم استقلال موقعیت دارد و توپ در اختیارش است، اما از 4 بازی 4 امتیاز بگیرد چه دردی از طرفدار دوا می گردد؟ فیروز کریمی همواره می گفت اگر تیم شما خوب باشد، اهواز، کرمان، تبریز و شیراز و استادیوم آزادی فرقی ندارد.

شما خیلی شانس دارید که تماشاگری در استادیوم نیست

دروازه بان اسبق استقلال خطاب به کادر فنی و بازیکنان این تیم گفت:سال گذشته گفتم بازیکنان و مربیان شانس آوردند که کرونا باعث شده تماشاگران در استادیوم ها حضور نداشته باشند. من جلوی تماشاگران بازی نموده ام، ولی شما خیلی شانس دارید که تماشاگری در استادیوم نیست. یک مدیر آمده که در حال حمایت است، همه چیز را فراهم نموده، امکانات در اختیار گذاشته دیگر چه می خواهید؟

همه خاموش شده اند یک نفر کار کند، ولی چه شد؟

بروند تاکید نمود:همه را ساکت نموده اند، پیشکسوت، رسانه، طرفدار همه خاموش شده اند که یک نفر کار کند، ولی چه شد؟ وقتی نساجی، فجر سپاسی و نفت آبادان را نمی برید می خواهید سپاهان فولاد و پرسپولیس را ببرید؟ فقط همین را بگویم این تیم در عین لیاقت هایی که دارد چیزی نشان نداده مگر اینکه معجزه گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 68832

به "حمله تند یک استقلالی به فرهاد مجیدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند یک استقلالی به فرهاد مجیدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید