حناچی: حفظ امنیت شهروندان خط قرمز مدیران شهری است

به گزارش مجله کامپیوتر، شهردار تهران با تاکید بر ایمنی کامل سه ایستگاه خط هفت مترو که فردا شنبه 25 اسفند به بهره برداری می رسد، گفت: حفظ و امنیت شهروندان اولویت ما و خط قرمز مدیریت شهری است.

حناچی: حفظ امنیت شهروندان خط قرمز مدیران شهری است

به گزارش ایرنا، پیروز حناچی در توئیت خود همچنین نوشت: برای بهره برداری از سه ایستگاه پروژه عظیم خط 7 مترو تهران، یک سال کوشش شبانه روزی شده تا به استاندارد کامل ایمنی دست یابیم و هم اکنون مسئله ای بابت تهویه وجود ندارد.

  • آشنایی با مترو تهران و خطوط آن

وی در ادامه آورده است: با افزایش واگن ها و مسافران، سیستم تهویه تونلی نیز ارتقا خواهد یافت و دیگر مسئله ای در این زمینه وجود نخواهد داشت.

خط 7 مترو تهران از شهرک امیرالمؤمنین (قصر فیروزه) و در کنار استادیوم تختی در جنوب شرقی پایتخت شروع و پس از طی راستا شرقی - غربی و تقاطع با خط یک در ایستگاه مولوی، به سمت شمال متمایل می گردد و در ایستگاه نواب با خط 2 و در ایستگاه توحید با خط 4 تقاطع خواهد داشت، سپس در امتداد بزرگراه چمران ادامه یافته و پس از عبور از کنار برج میلاد وارد میدان صنعت در شهرک غرب (قدس) شده و در سرانجام به میدان بوستان در سعادت آباد می رسد.

سه ایستگاه میدان صنعت، تربیت مدرس و هلال احمر از خط هفت مترو با 7.5 کیلومتر روز شنبه (25 اسفندماه) به بهره برداری می رسد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 5522

به "حناچی: حفظ امنیت شهروندان خط قرمز مدیران شهری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حناچی: حفظ امنیت شهروندان خط قرمز مدیران شهری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید