خبرنگاران وصیت نامه شهدای زنجان در هشت جلد آماده شده است

به گزارش مجله کامپیوتر، زنجان- خبرنگاران- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: وصیت نامه شهدای این استان در هشت جلد، آماده سازی شده که تا کنون یک جلد آن به چاپ رسیده است.

خبرنگاران وصیت نامه شهدای زنجان در هشت جلد آماده شده است

علی کاظمی روز آدینه با بیان این مطلب به خبرنگاران گفت: کنگره سه هزار شهید استان زنجان، فرصتی برای اتمام کارهای نیمه تمام و شروع برنامه های جدی است.

وی اظهار داشت: در صورت انجام وظایف از سوی کمیته ها، کنگره سه هزار شهید استان زنجان می تواند بهترین کنگره در سطح کشور باشد.

کاظمی گفت: تغییر نام کنگره سه هزار شهید استان زنجان به عنوان 3535 شهید از سوی کمیته تکریم و جمع آوری اسناد، ارائه شده است.

وی اضافه نمود: استان زنجان دارای کمتر از سه هزار شهید دارای پرونده در این استان بوده و خدمات دریافت می نمایند اما حدود 600 شهید نیز دارای شناسنامه زنجان بوده و ساکن شهرهای دیگر بوده اند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: در جلسه اخیر شورای سیاستگذاری کنگره سه هزار شهید استان زنجان مقرر شد با توجه به داشتن 3 هزار و 535 شهید در استان، نام این کنگره تغییر یابد.

وی اظهار داشت: محل اعزام و تولد بسیاری از شهدا، زنجان بوده و یا متولد زنجان بوده و از شهرهای دیگر اعزام شده اند که کوشش شد تا متولدان زنجان به عنوان شهدای این استان تلقی شوند.

کاظمی از تبادل اسناد مربوط به شهدای استان زنجان اطلاع داد و گفت: تبادل اسناد با تمام کمیته ها در صورت احتیاج انجام می گردد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان اضافه نمود: سازمان های مختلفی در استان زنجان به جبهه های حق علیه باطل اعزام شده اند که اطلاعات این سازمان ها می تواند به برگزاری مطلوب کنگره یاری کند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: ایرنا
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 34735

به "خبرنگاران وصیت نامه شهدای زنجان در هشت جلد آماده شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وصیت نامه شهدای زنجان در هشت جلد آماده شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید