خوشحالم یک ایرانی داور بازی استقلال است، باید تیم جدیدی درست کنیم

به گزارش مجله یک کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، وینفرد شفر دقایقی قبل در نشست خبری پیش از بازی مقابل تیم نساجی مازندران در قائمشهر با بیان اینکه در بازی های گذشته آسیایی از داوری متضرر گردیده ایم گفت: مقابل السد یک پنالتی به سود ما گرفته نشد و گل اول حریف آفساید بود.

خوشحالم یک ایرانی داور بازی استقلال است، باید تیم جدیدی درست کنیم

وی در عین حال اذعان کرد که داوران ایرانی بهترین داوران آسیایی هستند و ادامه داد: خوشحالم که فردا یک داور ایرانی بازی ما را سوت می نماید نه یک داور خارجی.

وی افزو: ما بازی سختی را مقابل نساجی داریم و باید تمام کوشش خود را بکار گیریم و امیدواریم پس از سرانجام بازی از انجام دیدار خوب حرف بزنیم زیرا می دانیم بازی سختی داریم.

شفر با بیان اینکه طرفداران نساجی برای حمایت از تیم خودشان خیلی مشتاق هستند توضیح داد: چیزی که برای من مهم است اینکه همه طرفداران در همه جهان از دین بازی لذت ببرند و اگر تماشاگران از تیم خودشان حمایت نمایند خوشحال می شوم.

سرمربی تیم استقلال اضافه نمود: استقلال بیش از صد هزارنفر طرفدار دارد و اینکه نساجی طرفداران زیادی دارد برای ما مهم نیست و خیلی خوشحالم که داور ایرانی برای بازی فردا سوت می زند.

شفر با بیان اینکه چشمی روز گذشته کمی مصدوم شد ولی نگرانی از این بابت ندارم گفت: بازیکنان جایگزین خوبی داریم و مسئله ای نداریم.

بازی با نساجی سخت است

وی گفت: بازی فردا ما با نساجی است نه پرسپولیس ولی خیلی خوشحالم که در بازی بعد نساجی به دیدار پرسپولیس می رویم ولی باز هم تکرار می کنم که فردا با نساجی بازی داریم.

سرمربی تیم استقلال تهران اضافه نمود: سئوالی که برای من پیش می آید این است که چرا نساجی 24 سال در لیگ برتر نبوده و قطعا پاسخ این سوال را شما می دانید و تنها برای پیروزی به قائمشهر آمدیم ولی می دانیم که حریف فردا ما حریف ساده ای نیست.

وینفرد شفر با اظهار خرسندی از سفر به مازندران و قائمشهر گفت: چیزهای زیادی در مورد این شهر، طرفدارانش و نساجی شنیدم و می دانم که نساجی پس از مدت طولانی به لیگ برتر بازگشت و فیلم بازی های نساجی را دیدم و می دانم که تیم خیلی خوبی دارید.

وی با بیان اینکه شش ماه با جواد نکونام درالوحده همکاری نموده است اضافه نمود: خیلی خوشحالم که طرفداران استقلال را در اینجا دیدم و خوشحالم که یکی از بهترین طرفداران آسیا را استقلال دارد، به همین دلیل باید خیلی سخت کار و کوشش کنیم.

سرمربی تیم استقلال تهران اضافه نمود: اینکه می گویند در همه بازی ها باید پیروز باشیم درست نیست ولی باید تمام کوشش مان را انجام دهیم تا دل این طرفداران شاد گردد.

وی با بیان اینکه شنیده بودم در ایران فرش، برنج و شایعات خیلی زیاد است توضیح داد: نباید به شایعات توجهی کنیم و بازیکنان باید در زمین نظم را رعایت نمایند و اینکه برای ما حاشیه درست نمایند اصلا برایم مهم نیست.

سال جاری باید تیم جدیدی درست کنیم

شفر با عنوان ایکه بازیکنان ما قلب آبی دارند و طرفداران نساجی این را می دانند درباره بازیکنان تیمش گفت: به طور مثال تیام در تیم ما خیلی زود جا افتاد و سال گذشته تیم جدیدی را درست کردیم و سال جاری باید تیم جدیدی درست کنیم.

سرمربی تیم استقلال تهران با اظهار اینکه من می توانستم تیم استقلال را قهرمان کنم ولی مسئولان قبلی باشگاه این شانس را با جدایی یکسری بازیکنان از ما گرفتند اضافه نمود: این مانند آن است که ما یک سنگ سنگین را به نوک پرتگاه برسانیم و دوباره باید از اول آغاز کنیم.

وی گفت: ما سری قبل این موضوع را از مسئولان بازشگاه خواستیم اما عمل نشد و دوباره باید از نو آغاز کنیم و علاوه براین بعضی از بازیکنان ما باید جای خودشان را در زمین پیدا نمایند.

شفر با بیان اینکه فرشید اسماعیلی مصدوم گردیده و باید از بازیکنان دیگری استفاده کنیم گفت: امیدوایم بازیکنان دیگری بتوانند در میانه میدان جای خالی آنها را پرنمایند.

دیدار دو تیم استقلال تهران و نساجی مازندران روز شنبه ساعت 19 و 30 دقیقه در استادیوم شهید وطنی قائمشهر برگزار می گردد.

نشست خبری پیش از بازی سرمربی تیم نساجی مازندران به دلیل تاخیر و عدم شرکت جواد نکونام در جمع اصحاب رسانه لغو شد.

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 1192

به "خوشحالم یک ایرانی داور بازی استقلال است، باید تیم جدیدی درست کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشحالم یک ایرانی داور بازی استقلال است، باید تیم جدیدی درست کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید