دبیر: با گذاشتن صفحه کوهنوردی در سالن توفیق بی تدبیری اتفاق افتاده بود، 2 سانس تمرینی در هفته به پیشکسوتان اختصاص می دهیم

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس فدراسیون کشتی گفت: 10،12 سال در سالن توفیق بی تدبیری شده و صفحه کوهنوردی گذاشتند، تهویه هوا انجام نمی گردد که خواهش کردم پیگیری نمایند.

دبیر: با گذاشتن صفحه کوهنوردی در سالن توفیق بی تدبیری اتفاق افتاده بود، 2 سانس تمرینی در هفته به پیشکسوتان اختصاص می دهیم

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله کامپیوتر، علیرضا دبیر در مراسم افتتاح سالن جهانبخت توفیق گفت: سلطانی فر هم قرار بود در این مراسم حضور داشته باشد اما در هیئت دولت مسئله مهمی پیش آمده و نتوانست بیاید. سالن توفیق شناسنامه کشتی است. در این سالن همه بزرگان کشتی یا تمرین کردند یا شاگردان خود را تمرین دادند. منصور برزگر همواره اینجا بود، بنا از اینجا محمد بنا شد، طالقانی او را آورد و اینجا تمرین داد و بعد سرمربی تیم ملی شد.

وی اضافه کرد: روز اولی که به خانه کششتی آمدم فقط از بچه ها عذرخواهی کردم، از تیم ملی نوجوانان، آدم بچه خودش را نمی گذاشت انجا تمرین کند. 10،12 سال اینجا بی تدبیری شده و صفحه کوهنوردی در اینجا گذاشتند، تهویه هوا انجام نمی گردد. 31 شهریور به ما قول دادند اینجا را تخلیه می نمایند که خواهش کردم پیگیری نمایند.

دبیر تاکید نمود: این سالن مرکز قهرمانی فدراسیون کشتی خواهد شد. بنا و سوریان با مربیان شان، روزهای فرد فرنگی کاران را اینجا تمرین می دهند. کاوه و یکسری از مربیان جوان هم روزهای زوج تمرین می دهند. پیشکسوتان هم هفته ای یکی دو جلسه اینجا تمرین می نمایند. از صالحی امیری و مهدی علی نژاد به خاطر حمایت از کشتی تشکر ویژه ای می کنم.

رئیس فدراسیون کشتی ادامه داد: در خصوص عکس های قهرمانان المپیک که اینجا نصب شده هم باید بگویم که مرحوم توفیق قبل از انقلاب مهندس بود و این واقعا نوبر است که قهرمان مدال آور ما مهندس بوده.

دبیر همچنین در سرانجام به مرحوم محمد نوایی اشاره نمود که سال ها در این سالن کشتی گیران را تمرین می داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 38636

به "دبیر: با گذاشتن صفحه کوهنوردی در سالن توفیق بی تدبیری اتفاق افتاده بود، 2 سانس تمرینی در هفته به پیشکسوتان اختصاص می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر: با گذاشتن صفحه کوهنوردی در سالن توفیق بی تدبیری اتفاق افتاده بود، 2 سانس تمرینی در هفته به پیشکسوتان اختصاص می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید