درودگر در واکنش به اظهارات عزیز محمدی: شماره ثبت اتحادیه باشگاه ها را اعلام کنید

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس کمیته بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: در صورتی که حرف و حدیثی در اداره اتحادیه باشگاه ها وجود ندارد, بهتر است شماره ثبت این اتحادیه اعلام شود.

درودگر در واکنش به اظهارات عزیز محمدی: شماره ثبت اتحادیه باشگاه ها را اعلام کنید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران, بحث بر سر قانونی اداره شدن اتحادیه باشگاه های فوتبال از زمانی که صادق درودگر (رئیس کنونی کمیته بازاریابی سازمان لیگ فوتبال و مسئول سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال) چنین ادعایی کرد, مطرح شد. روز گذشته (شنبه) در حاشیه قرعه کشی جام شهدا عزیز الله محمدی رئیس این اتحادیه ضمن رد ادعای فوق اظهار داشت که اتحادیه باشگاه ها قانونی اداره و توسط وزارت کشور نظارت می شود. (لینک مطلب)

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, گفت: باید به این نکته توجه کنیم که اتحادیه باشگاه های فوتبال برای فوتبال ما بسیار مهم و مفید است, بنابراین وجود این اتحادیه برای فوتبال ما لازم است و همه باید به آن کمک زیادی کنیم.

وی ادامه داد: همه افرادی که در اتحادیه حضور دارند, از دوستان ما هستند و من همه آنها را دوست دارم اما این افراد باید انتقادپذیر باشند. یکی از انتقاد ها این است که بهتر بود, در اتحادیه، مدیران فعال در فوتبال بیشتر حضور داشته باشند و دوم اینکه اگر حرف و حدیثی وجود ندارد, شماره ثبت اتحادیه را از طریق سایت شان اعلام کنند.

به گزارش خبرنگاران, اتحادیه باشگاه ها از سال 1377 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و قرار است این مجموعه در روز های آینده مسابقات جام شهدا را با حضور 4 تیم لیگ رجحان برگزار کند.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 10227

به "درودگر در واکنش به اظهارات عزیز محمدی: شماره ثبت اتحادیه باشگاه ها را اعلام کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درودگر در واکنش به اظهارات عزیز محمدی: شماره ثبت اتحادیه باشگاه ها را اعلام کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید