راز چهره های ترسیده کارکنان یک کشتی ، پیغام اضطراری؛ ما مرده ایم!

به گزارش مجله کامپیوتر، بهترین لاشه های جهان می توانند پر از اسرار عجیب و غریب باشند و داستان بسیاری از آن ها بسیار جالب است.

راز چهره های ترسیده کارکنان یک کشتی ، پیغام اضطراری؛ ما مرده ایم!

به گزارش، در طول تاریخ همواره داستان های ترسناکی درباره کشتی های شبح زده و هواپیماهای نفرین شده وجود داشته است؛ از جمله داستانی در سال 1948 میلادی که باعث می گردد هر مخاطبی با شنیدن آن، احساسی ناخوشایند وجودش را فرابگیرد.

کشتی هایی که درحال عبور از اندونزی بودند، با پیغام های اضطراری عجیبی از سوی یک کشتی روبرو می شوند که آغازی است برای تجربه یک روز وحشتناک. پیغام به این شرح بود: تمام افسران به همراه کاپیتان مرده اند. احتمالا تمام کارکنان کشته شده اند، من درحال مرگ هستم. جمله آخر به این معنی بود که فرد پیغام گذارنده، تنها کاری که توانسته قبل از مرگش انجام دهد، منتقل کردن پیغامی تلخ از وضعیت کشتی و همسفرانش بوده است. اما این پیغام مرگبار تمام ماجرا نبود. پس از دریافت این پیغام چندین کشتی آمریکایی و هلندی، آغاز به تحقیق می نمایند تا بفهمند این پیغام از کدام کشتی ارسال شده است. آن ها متوجه می شوند منشأ پیغام، یک کشتی هلندی است که اس.اس اورنگ مدان نام داشته و به سمت تنگه مالاکا حرکت می نموده است.

از بین کشتی های جست وجوگر، یک کشتی آمریکایی به نام ستاره نقره ای، اس اس اورنگ را پیدا می نماید و متوجه می گردد که به طرز غریبی به حال خود رها شده است. جست وجوگران در کشتیِ رهاشده با صحنه ای ترسناک روبه رو می شوند؛ همه کارکنان کشتی با چشم های باز و دست هایی افتاده و صورت هایی به سمت خورشید روی عرشه کشتی مرده بودند. حالت چهره ها نشان می داد که قبل از مرگ با صحنه غافلگیرنماینده ای روبه رو شده اند. مثلا یکی از افسران درحالی که هنوز انگشتانش روی دکمه های دستگاه تلگراف قرار داشت، مرده بود. اجساد قبل از مرگ تنها فرصت نموده بودند بترسند. برخی از آن ها با انگشت درحال اشاره به چیزی بودند که دیگر وجود نداشت! امدادگران به سختی خودشان را به محل دیگ بخار کشتی می رسانند و سرمایی شدید و غیرعادی احساس می نمایند.

شاید به همین دلیل جنازه ها فاسد نشده اند. آن ها تصمیم می گیرند کشتیِ مرموز را به کشتی خود متصل نمایند و به ساحل ببرند، غافل از این که اتفاقی غیرقابل پیش بینی درحال وقوع است. زمانی که یدک کش ها آغاز به کار می نمایند مهی غلیظ ایجاد می گردد، فضا را پر می نماید و بعد از گذشت چند دقیقه انفجاری بزرگ در اورنگ رخ می دهد. کشتی نفرین شده به همراه جسدها و رازهای فاش نشده اش در اعماق دریا غرق می گردد. بعد از انتشار اولین گزارش از سوی گارد ساحلی، تا مدت ها بحث درباره ماجرای عجیب این کشتی ادامه داشت.

البته کارشناسان همچنان در کوشش اند که از جزئیات این سرنوشت رمزآلود، با خبر شوند. عده ای بر این باورند که این کشتی هدف حمله فرازمینی ها قرار گرفته است. با توجه به این که در کشتی هیچ گونه مجوز عبور و مرور در دریا پیدا نشد، عده ای معتقدند که درحال حمل غیرقانونی و قاچاق گاز اعصاب بوده و در بین راه به دلیل رعایت نکردن ایمنی دچار حادثه شده است.

با این همه هنوز شرحِ قانع نماینده ای برای مرگِ ناگهانی و چهره های ترسیده کارکنان کشتی، ارائه نشده است.

انتشار این خبر دلیل برتایید محتوای آن نیست.

منبع: خراسان

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 12062

به "راز چهره های ترسیده کارکنان یک کشتی ، پیغام اضطراری؛ ما مرده ایم!" امتیاز دهید

1 کاربر به "راز چهره های ترسیده کارکنان یک کشتی ، پیغام اضطراری؛ ما مرده ایم!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز چهره های ترسیده کارکنان یک کشتی ، پیغام اضطراری؛ ما مرده ایم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید