زنگ گردشگری در شهرستان بانه به صدا درآمد

به گزارش مجله کامپیوتر، مراسم نمادین نواختن زنگ گردشگری با حضور معاون برنامه ریزی فرماندار بانه، امام آدینه موقت شهرستان بانه، جانشین فرماندهی انتظامی، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مسئول دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران و مسئولین ادارات دولتی این شهرستان در محل مدرسه مهربان برگزار گردید.

زنگ گردشگری در شهرستان بانه به صدا درآمد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان، در این مراسم سعد الله رحیمی خواه رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بانه با ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته توسط این اداره در شش ماهه اول امسال، گفت: توسعه و رونق گردشگری و تبدیل شدن این شهرستان به مقصد گردشگران داخلی و خارجی با کوشش و همت مردم و همراهی مسئولان شکل گرفته که ضروری است این همدلی و همراهی تداوم داشته باشد تا به اهداف والاتر در این زمینه دست پیدا کنیم.

ماموستا کریمی امام آدینه موقت شهرستان بانه نیز پیرامون اهمیت صنعت گردشگری و نقش آن در ایجاد اشتغال و توسعه شهرستان سخنرانی کرد.

زنگ گردشگری در شهرستان مریوان

در مراسمی با حضور رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مریوان زنگ گردشگری در مدرسه دخترانه ذاکرین این شهرستان به صدا درآمد.

فریاد حدادیان رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مریوان در این مراسم ضمن تبریک روز جهانی جهانگردی و شروع هفته گردشگری گفت: شهرستان مریوان به عنوان یکی از قطب های اصلی گردشگری استان به شمار می آید و دارای پتانسیل های فراوانی در این زمینه است، پس باید با تعامل و همکاری هرچه بیشتر از این فرصت ها استفاده کنیم و برای رونق مالی و ایجاد اشتغال برای مردم گام برداریم.

در ادامه این مراسم، یکی از مدرسان حوزه گردشگری حاضر در مراسم با ارائه مطالبی پیرامون اهمیت صنعت گردشگری برای شهرستان مریوان، بر لزوم ارتباط و برخورد اصولی با گردشگران داخلی و خارجی توسط مردم، فعالین و دست اندرکاران این صنعت و همچنین مسئولان تأکید کرد.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 14407

به "زنگ گردشگری در شهرستان بانه به صدا درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگ گردشگری در شهرستان بانه به صدا درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید