ساخت دستگاه های بسته بندی پیشرفته بومی شد

به گزارش مجله کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، زمانی که کالا و یا محصول جدیدی خریداری می کنید ، کافیست برای چند لحظه به نحوه بسته بندی محصول دقت کنید شاید اولین فکری که در نظر شما بیاید این موضوع باشد که افراد زیادی برای انجام بسته بندی و وکیوم محصولات مورد نظر، همه روزه در حال فعالیت و کار هستند. حال اگر بسته بندی طیفی از تمامی محصولات متنوع در بخش مواد غذایی، دارویی، تجهیزات پزشکی و بهداشتی را مد نظر قرار دهید، تصور شما تا اندازه ای با مشکل همراه شده و حتی در نظر شما انجام این کار به صورت دستی امری بعید به نظر می رسد.

ساخت دستگاه های بسته بندی پیشرفته بومی شد

یک شرکت دانش بنیان چندسالی است که با هدف ساخت دستگاه ها و ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک جهت بسته بندی انواع محصولات دارویی، غذایی ، تجهیزات پزشکی بهداشتی و آرایشی سرعت عمل کارخانجات و شرکت های مختلف را در زمینه بسته بندی کالا و محصولات تولیدی تا حد غیرقابل تصوری بالا برده و در حال حاضر انحصار تولید این نوع از دستگاه ها را در بین تمامی کشورهای خاورمیانه به خود اختصاص داده است.

دستگاه هایی مانند کارتونینگ، بلیستر، ترموفرمینگ، پرکن درب بند و اسکین پک به عنوان تولیدات داخلی که طبق پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در بخش بسته بندی کالاهای مختلف توسط این شرکت ساخته شده و در شرایط کنونی کمتر کشوری در دنیا توانایی ساخت این محصولات را دارد.

محمد شیرزاده مدیرعامل این شرکت دانش بنیان دستگاه کارتونینگ را که یک محصول دانش بنیان است اینطور معرفی می کند: این دستگاه امکان جعبه گذاری به میزان متعدد را در محصولات دارویی، بهداشتی و دندان پزشکی فراهم می کند.

محصول بعدی ساخته شده از سوی این شرکت دانش بنیان دستگاه بیلستری است. این دستگاه در بسته بندی قرص و دارو بسیار سازنده بوده و از نظر تکنولوژیکی و فناوری از سطح بالایی برخوردار است.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان که در زمینه صادرات محصولات هم توانسته موفقیت هایی کسب کند، می گوید: تاکنون محصولات خود را به ازبکستان، عراق، سوئیس و آلمان صادر کرده ایم و توانسته ایم ارزآوری داشته باشیم.

این شرکت دانش بنیان توانسته با بهره گیری از دانش متخصصان بومی محصولاتی تولید کند که نسبت به نمونه مشابه خارجی از کیفیت مناسب برخوردارند و با یک سوم قیمت عرضه می شوند.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 15576

به "ساخت دستگاه های بسته بندی پیشرفته بومی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت دستگاه های بسته بندی پیشرفته بومی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید