سرعت وزش باد در زابل به 65 کیلومتر بر ساعت رسید

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته بیشینه سرعت وزش باد در زابل به 65 کیلومتر بر ساعت رسید.

سرعت وزش باد در زابل به 65 کیلومتر بر ساعت رسید

محمود دیانتی در گفت و گو با خبرنگاران- اضافه کرد: تا صبح امروز وزش این باد شدید تأثیر به خصوصی در خیزش گردوغبار و افزایش غلظت ذرات غبار در هوا نداشته که علت اصلی آن بارندگی های اخیر و آبگیری بخش های از تالاب هامون است .

وی ادامه داد: بر اساس خروجی مدل های پیش یابی وزش باد متوسط صبح امروز نیز در نواحی شمالی و بعضی از مناطق شرقی استان جریان خواهد داشت. روز پنج شنبه وزش این باد در بعضی از نواحی مرکزی و نقاط نواحی جنوبی رخ می دهد.

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه کاهش دما از پیامدهای بادهای شمالی است، گفت: انتظار می رود با وزش این بادها قدری دمای هوا سردتر گردد.

دیانتی گفت: روز پنج شنبه شرایط برای رشد ابر و ریزش رگبار پراکنده و ملایم تا متوسط باران در سطح استان فراهم است که در بعضی نقاط همراه با تندباد موقتی خواهد بود.

وی درباره وضعیت دمایی شهرهای استان نیز گفت: در شبانه روز گذشته زاهدان با دمای 5.7(پنج و هفت دهم) درجه سلسیوس سردترین شهر و راسک با دمای 27.2 درجه سلسیوس گرم ترین شهر استان بوده اند.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

مجله کامپیوتر: از کامپیوتر و IT کلی مقاله و ترفند جالب اینجا داریم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 5177

به "سرعت وزش باد در زابل به 65 کیلومتر بر ساعت رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرعت وزش باد در زابل به 65 کیلومتر بر ساعت رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید