شفر در تهران است؛ نه مذاکره ای و نه تفاهمی

به گزارش مجله کامپیوتر، وینفرد شفر در تهران است و مدیران استقلال با او مذاکره ای را تا کنون انجام نداده اند. این بلاتکلیفی می تواند منجر به دردسرهایی برای تیم پایتخت گردد.

شفر در تهران است؛ نه مذاکره ای و نه تفاهمی

به گزارش ایسنا، حدود سه هفته از زمان تعلیق قرارداد وینفرد شفر، سرمربی آلمانی استقلال پس از شکست مقابل پدیده می گذرد. مدیران استقلال در این مدت فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی موقت تیمشان انتخاب کردند و در کنار آن پروسه انتخاب سرمربی آینده استقلال را هم شروع کردند.

با این حال موضوع عجیب درباره اقدامات مدیران استقلال، موضع منفعلانه آن ها مقابل وینفرد شفر و فسخ قرارداد او است. در این مدت هیچ مدیری از باشگاه استقلال صحبتی با شفر نداشته است و عجیب تر این که با وجود خاتمه لیگ برتر، هنوز تاریخی هم برای مذاکره برای فسخ قراردادش معین نکرده اند.

شاید باشگاه استقلال به این امید شفر را در بلاتکلیفی قرار داده که او به مرور از حضور در ایران خسته گردد و تصمیم به ترک ایران بگیرد تا در صورت وقوع این اتفاق، یک برگ برنده برای فسخ قرارداد با این مربی آلمانی به دست بیاورند اما این ترفند مانند یک شمشیر دو لبه است به این خاطر که بلاتکلیف گذاشتن شفر می تواند باعث گردد که او مقابله به مثل کند و هیچ تخفیفی به استقلال ندهد.

در حال حاضر وینفرد شفر به همراه وکیلش در تهران حضور دارد و به نظر نمی رسد که فعلاً قصد ترک ایران را داشته باشد. همچنین استقلالی ها برای فسخ قرارداد او باید یک میلیون و 200 هزار دلار پرداخت نمایند؛ مبلغی هنگفت که قابل چشم پوشی نیست. مدیران استقلال در حالی به دنبال انتخاب سرمربی آینده شان که بارها روی خارجی بودن آن هم تاکید شده، هستند که هنوز تکلیف قرارداد شفر را معین نکردند و آن ها نمی دانند که دقیقاً چه مبلغی را باید به او پرداخت نمایند.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 7805

به "شفر در تهران است؛ نه مذاکره ای و نه تفاهمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر در تهران است؛ نه مذاکره ای و نه تفاهمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید