شیوه نامه انضباطی دانشجویان به یاری دانشگاه ها اصلاح می گردد ، جمع بندی نقطه نظرات تا خاتمه نیمسال تحصیلی

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از اصلاح شیوه نامه انضباطی دانشجویان با مشارکت دانشگاه ها اطلاع داد.

شیوه نامه انضباطی دانشجویان به یاری دانشگاه ها اصلاح می گردد ، جمع بندی نقطه نظرات تا خاتمه نیمسال تحصیلی

مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با اشاره به آخرین اقدام برای اصلاح شیوه نامه انضباطی دانشجویان گفت: فرم هایی به عنوان فرم وحدت رویه به دانشگاه ها ارسال کردم که دانشگاه ها در نحوه اجرای شیوه نامه آیین نامه انضباطی یکسان عمل نمایند.

وی اضافه کرد: برای اصلاح شیوه نامه نظراتی از سوی دانشگاه ها به ما ارسال شده که از دانشگاه ها خواسته شده مسائل و راه چاره ها را ارائه دهند که بتوانیم برای سال جدید شیوه نامه را مورد آنالیز قرار دهیم.

وی یادآورشد: امیدوارم تا خاتمه نیمسال تحصیلی اگر نقطه نظرات به جمع بندی برسد بتوانیم شیوه نامه اصلاح شده را به دانشگاه ها ابلاغ کنیم.

dorezamin.com: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 26808

به "شیوه نامه انضباطی دانشجویان به یاری دانشگاه ها اصلاح می گردد ، جمع بندی نقطه نظرات تا خاتمه نیمسال تحصیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوه نامه انضباطی دانشجویان به یاری دانشگاه ها اصلاح می گردد ، جمع بندی نقطه نظرات تا خاتمه نیمسال تحصیلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید