ضرورت برطرف مشکل تولیدکنندگان لوازم بهداشتی

به گزارش مجله کامپیوتر، استاندار لرستان گفت: با توجه به احتیاج مردم در حوزه اقلام ضد عفونی و پیشگیری از ویروس کرونا مشکل تولیدکنندگان لوازم بهداشتی لرستان باید با اولویت آنالیز و رفع گردد.

ضرورت برطرف مشکل تولیدکنندگان لوازم بهداشتی

به گزارش مجله کامپیوتر به نقل از فارس، سید موسی خادمی بیان نمود: در شرایط کنونی کمبود مایحتاج اولیه و کالاهای ضروری مردم قابل قبول نیست و باید بازار از اقلام مورد احتیاج تامین گردد به طوریکه شهروندان در این زمینه دغدغه ای نداشته باشند.

او اضافه کرد: در زمینه ویروس کرونا تشکل های مردم نهاد نقش تسهیل گری را در زمینه توزیع اقلام بهداشتی در مناطق حاشیه نشین و آموزش مردم به خوبی انجام داده اند.

خادمی بیان نمود: شرایط کنونی نشان از رشد آمار مبتلایان به ویروس کرونا در لرستان دارد که لازم است مردم همکاری بیشتری در زمینه عدم حضور در محل های پر ازدحام، پرهیز از سفرهای غیر ضروری و مهم تر از همه رعایت نکات بهداشتی برای مقابله با این بیماری را داشته باشند.

استاندار لرستان در ادامه اعضای ستاد را ملزم به یاری در تسریع فرآیند فراوری، توزیع اقلام بهداشتی و مایحتاج اولیه مردم کرد.

خادمی توضیح داد: ضدعفونی و گندزدایی صندلی های عرضه سوخت و نانوایی ها به عنوان محل های پرتردد، بر عهده صندلی داران و صاحبان آنهاست و شرکت پخش فرآورده های نفتی و اداره غله استان کار نظارت بر این اماکن را برعهده خواهند داشت.

او در مورد جانبازان و خانواده های آنها، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان را ملزم به تامین احتیاجهای بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده کرد و رسیدگی به امورات آنها را خواهان شد.

استاندار لرستان بر لزوم همکاری بیش از پیش مردم برای کنترل شرایط کنونی و یاری به خروج از این شرایط با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و همچنین خارج نشدن از منازل تا خاتمه بحران کرونا تاکید نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 25007

به "ضرورت برطرف مشکل تولیدکنندگان لوازم بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت برطرف مشکل تولیدکنندگان لوازم بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید