عباسعلی: فدراسیون کاراته هنوز پاداشی برای سهمیه المپیک در نظر نگرفته است، آرام آرام جلو می روم

به گزارش مجله کامپیوتر، ملی پوش المپیکی کاراته ایران گفت: در حال حاضر عجله ای با تعویق المپیک عجله ای برای بازگشت به میادین ندارم و آرام آرام جلو می روم تا برای المپیک آماده شوم.

عباسعلی: فدراسیون کاراته هنوز پاداشی برای سهمیه المپیک در نظر نگرفته است، آرام آرام جلو می روم

به گزارش خبرنگاران، حمیده عباسعلی در گفت وگو با برنامه رکورد شبکه سوم سیما در خصوص دوران نقاهت خود بعد از عمل جراحی گفت: بعد از مصدومیت در مسابقات کاراته وان اتریش، با هماهنگی فدراسیون کاراته، وزارت ورزش و جوانان و کمیته المپیک در هانوفر زیر نظر دکتر امینی عملی جراحی خود را انجام دادم.

وی اضافه کرد: بعد از عمل جراحی، شرایط به گونه ای بود که باید سریعا خود را برای حضور در المپیک آماده کردم، اما خوشبختانه بعد از یک هفته خبر خوبی شنیدم که المپیک یک سال و چند روز به تعویق افتاده است و این اتفاق برای من خیلی خوب بود. پس از تعویق المپیک با نظر پزشک خود فرایند درمانی خود را به تعویق انداختم و 24 فروردین ماه به ایران بازگشتم.

ملی پوش المپیکی کاراته بانوان گفت: در بازگشت به خاطر بیماری کرونا دو هفته خانه نشین بودم و پس از آن مراحل درمانی خود را زیر نظر دکتر آفتابی ادامه دادم. در حال حاضر هیچ عجله ای با تعویق المپیک عجله ای برای بازگشت به میادین ندارم و آرام آرام به جلو می روم تا برای المپیک آماده شوم.

عباسعلی در خصوص قطعی شدن سهمیه المپیک خود گفت: با حضور در دیدار نهایی مسابقات کاراته وان اتریش سهمیه المپیک خود را قطعی کردم. حتی اگر در اتریش در دیدار نهایی مغلوب شده بودم و در کاراته وان مراکش نیز شرکت نمی کردم، تغییری در جایگاه دوم من ایجاد نمی شد و المپیکی می شدم که خوشبختانه به مدال طلا رسیدم. تمام تلاشم را انجام می دهم که از بند مصدومیت رها شوم و اتفاقات خوبی را رقم بزنم.

وی در خصوص دریافت پاداش از کمیته المپیک و فدراسیون کاراته گفت: کمیته المپیک ماهیانه مبلغ 5 میلیون حقوق برای ورزشکاران در نظر گرفته بود که در حال حاضر 30 میلیون تومان به حساب من واریز شده است. فدراسیون کاراته هنوز مبلغی را در نظر نگرفته و با توجه به اینکه بعد از کسب سهمیه مدتی در آلمان بودم، در جریان نیستم و فقط 30 میلیون تومان کمیته ملی المپیک به حسابم واریز شده است. کمیته در مدت حضورم در آلمان با فدراسیون کاراته همکاری بسیار خوبی برای درمانم داشت.

آژانس مسافرتی: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سامی: مجله سامی، وبلاگ نقد و بررسی کالاها و اخبار تولیدات صنایع

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 30782

به "عباسعلی: فدراسیون کاراته هنوز پاداشی برای سهمیه المپیک در نظر نگرفته است، آرام آرام جلو می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباسعلی: فدراسیون کاراته هنوز پاداشی برای سهمیه المپیک در نظر نگرفته است، آرام آرام جلو می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید