عرضه 5 اثر منتخب تصویرگران کتاب کودک ایران در نمایشگاه کتاب چین

به گزارش مجله کامپیوتر، حضور در نمایشگاه های بین المللی کتاب چین و مسکو در شهریورماه در دستور کار مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران قرار گرفته است.

عرضه 5 اثر منتخب تصویرگران کتاب کودک ایران در نمایشگاه کتاب چین

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان زمستان 99 از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، نمایشگاه کتاب پکن از تاریخ 3 تا 7 شهریورماه و نمایشگاه کتاب مسکو از تاریخ 17 تا 21 شهریور برگزار می گردد. مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران در این دو نمایشگاه حضور فعال خواهد داشت. نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با این دو نمایشگاه دارای تفاهم نامه تبادل غرفه رایگان است. غرفه ایران در نمایشگاه کتاب چین 18 متر و نمایشگاه کتاب مسکو 30 متر است.

بخش کودک نمایشگاه پکن در این دوره میزبان عرضه 40 اثر برگزیده از تصویرگران منتخب جایزه براتسلاوا و نیز 60 اثر منتخب از کشور پهناور چین است؛ با توجه به همین امر و با توافقات اجرا شده با نمایشگاه مزبور پنج اثر منتخب تصویرگران کتاب کودک ایران نیز در این بخش عرضه می گردد.

همچنین با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی زمینه حضور دو تصویر گر ایرانی نیز در این نمایشگاه فراهم آمده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 20870

به "عرضه 5 اثر منتخب تصویرگران کتاب کودک ایران در نمایشگاه کتاب چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه 5 اثر منتخب تصویرگران کتاب کودک ایران در نمایشگاه کتاب چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید