عزیزی خادم: تمام خواسته های اسکوچیچ برآورده شده است، باقری دستیار فنی و مدیر تیم ملی خواهد بود

به گزارش مجله کامپیوتر، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال مدعی شد این فدراسیون تمام خواسته های سرمربی تیم ملی را برآورده نموده است.

عزیزی خادم: تمام خواسته های اسکوچیچ برآورده شده است، باقری دستیار فنی و مدیر تیم ملی خواهد بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال گفت: من فقط صحبتی را که با ملی پوشان انجام دادم، به شما (خبرنگاران) می گویم. بر حسب وظیفه ای که داشتیم در جمع ملی پوشان حاضر شدیم. صحبت هایی که بود، این بود که از تمام ظرفیت هایی که داشتیم استفاده کردیم و تمام خواسته های سرمربی تیم ملی برآورده شده است. ان شاءالله فردا تیم به کیش می رود و اردوی چند روزی در کیش داریم و بعد از آن به منامه خواهیم رفت و چهار بازی حساس و سرنوشت ساز را در یک پیچ تاریخی داریم. با توجه به انگیزه ای که در بچه ها دیدم و باوری که به آن رسیدند امیدوارم به لطف خدا دست پر برگردند و دل 80 میلیون ایرانی را شاد نمایند و همه 80 میلیون ایرانی قلب و روح شوند. جا دارد از تمام افرادی که در کنار تیم ملی یاری کردند، تشکر کنم.

وی ادامه داد: امیدوارم با تشریک مساعی ، توانمندانه و قدرتمندانه همه به تیم ملی یاری کنیم. ما در یک برهه سرنوشت ساز قرار داریم و امیدوارم این اتفاق مبارک بیفتد و تیم ملی ایران بتواند با دست پر از این مسابقات بیرون بیاید. مسابقاتی که واقعاً به فوتبال ملی ایران ظلم شد و به نوعی ظالمانه میزبانی از ما گرفته و به بحرین داده شد. امروز مجدداً حمایت مان را از کادر فنی ، بازیکنانی که از راه دور و لیگ های دیگر خودشان را به تیم ملی ملحق کردند، ابراز کردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: همچنین امروز معارفه آقای خورشیدی سرپرست محترم تیم ملی و کریم باقری که از مفاخر و سرمایه های فوتبال کشورمان است را انجام دادیم . از باقری هم به عنوان دستیار فنی استفاده خواهیم کرد و هم مدیریت تیم ملی را برعهده خواهد داشت. باقری هم از نظر اخلاقی و هم حرفه ای باتجربه است و مدیر مورداعتماد ماست. فضایی که در تیم ملی وجود دارد فضای همدلی است و همچنین در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال همه یکدل هستند. امیدوارم همه از ظرفیت ها استفاده و یاری نمایند. جا دارد از تمامی رسانه ها و رسانه ملی هم تشکر کنم. ان شاءالله بتوانیم مردم را شاد کنیم و نشاط را به جامعه ایران بیاوریم. با این شرایط سخت مالی که وجود دارد، تیم ملی تنها دلخوشی مردم است. تیم ملی نماد انسجام و اتحاد ملی است و امیدوارم که همه یاری نمایند. تا آنجا که امکان داشته کم و کاستی ها را برطرف کردیم و امیدوارم که همه یاری نمایند و ان شاءالله بتوانیم مردم ایران را شاد کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: 1com.ir شناسه مطلب: 58612

به "عزیزی خادم: تمام خواسته های اسکوچیچ برآورده شده است، باقری دستیار فنی و مدیر تیم ملی خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: تمام خواسته های اسکوچیچ برآورده شده است، باقری دستیار فنی و مدیر تیم ملی خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید